Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Ми у Facebook

 

18 березня 2020 року

???УВАГА‼️‼️‼️❗️
Для спрощення спілкування між клієнтами та фахівцями служби зайнятості в період карантину ? у Старовижівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості працює
ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ 
Відповіді на всі запитання щодо нашої роботи можете отримати, зателефонувавши на номер, вказаний в оголошенні?

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

 

16 березня 2020 року

????До відома клієнтів служби зайнятості!
‼️Задля збереження безпеки в умовах епідеміологічної загрози, Державна служба зайнятості вносить деякі корективи в роботі?

Бережімо себе і близьких!

 
Світлина від Державна служба зайнятості.

 

27 лютого 2020

Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України?? на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

Зареєстрований безробітний повинен повідомляти про⤵️

? працевлаштування;

? укладання цивільної угоди про виконання роботи/надання послуг;

? започаткування власної справи.

Можливі наслідки зловживання статусом безробітного⤵️

? Скорочення тривалості виплат;

? Стягнення неправомірно виплачених коштів;

? Кримінальна відповідальність.

27 лютого 2020 року

Легальна зайнятість = захист і безпека☝️

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.
Волинський обласний центр зайнятості почувається впевнено уВолинський обласний центр зайнятості.

Легальна зайнятість = захист і безпека☝️

❗️Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості – однин з ключових напрямків роботи 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ року всіх державних органів.

Ще 22 серпня 2017 року  підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю? між Волинським обласним центром зайнятості, Управлінням Держпраці у Волинській області та Волинським обласним об’єднанням організації роботодавців.✍️ Його предмет – спільна діяльність і координація дій у сфері зайнятості та соціального захисту від безробіття, а також проведення заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин.? На постійній основі проводимо різноманітні інформаційно-консультаційні заходи для населення та роботодавців із порушеної тематики.

27 лютого 2020 року

?27 лютого, консультант-практик Марія Маник розповіла ?безробітним, які перебувають на обліку Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятостіті про цікавий та незвичний вид бізнесу - вирощування лаванди???
?Виїзний захід відбувся в Дубечненській об'єднаній територіальній гроДубечненська громадаромада) в рамках реалізації проєкту «Успіх в дії». Марія Маник поділилась власними секретами як виростити лаванду із насіння.?
⚡️Крім того, зауважила, що основними  етапами догляду є: підготовка грунту до посадки, посадка саджанців, догляд за насадженнями, збір насіння, підготовка плантацій до зими. 
?Ринок лавандового масла зростає. З неї одержують ефірні масла, які використовуються у виробництві як парфюмерно-косметичних товарів, так і лікувальних засобів. При вмілому догляді за рослиною можна отримувати дохід? не тільки від реалізації, а і заробляти гроші на тих, хто фотографується?, адже лавандова плантація – це приваблива фотозона‼️.
«Аромат цієї рослини, її краса радує зір, естетичну насолоду ми вже отримуємо лишень споглядаючи», - говорить пані Марія. ?
#ДСЗ #ВОЦЗ #Успіх_в_дії
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

27 лютого 2020 року

‼️В службі зайнятості можна отримати #ваучер на здобуття безкоштовної ?‍?освіти

☝️Ваучер – це документ, що дає право, за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, пройти перепідготовку, підвищення кваліфікації, за робітничими професіями, або спеціалізацію, підвищення кваліфікації для осіб з вищою освітою.

☝️Звертаємо увагу громадян, які мають ?професійно-технічну або вищу освіту, ?не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та протягом останніх 3️⃣ років не проходили перепідготовку за кошти Фонду: саме ?Ви можете скористатись цією послугою!

А саме:
✔️якщо Ваш вік старше 45 років, а страховий стаж не менше 15 років і Ви не набули пенсійного віку

?Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом (з 01.01.2020 – 21020 грн., з 01.07.2020 - 21970,00 грн., з 01.12.2020 - 22700,00 грн.).

❗️Cкористайтесь своїм правом на навчання, ?підвищіть свою конкурентоспроможність на ринку праці, ?зробіть крок назустріч впевненості у майбутньому.

?Повну інформацію щодо #професій та #спеціальностей на навчання за якими видається ваучер, умов отримання ваучера та переліку необхідних документів можна отримати у Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості смт Стара Вижівка
вулиця Лесі Українки, 1а

27 лютого 2020 року

"У якому випадку трудовий договір треба знімати з реєстрації в службі зайнятості»

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

"У якому випадку трудовий договір треба знімати з реєстрації в службі зайнятості»

Таке питання щодня звучить від підприємців, які ☎️телефонують на «гарячу лінію» #ДСЗ або пишуть✍️ у месенджер.

#Команда_ДСЗ пояснює⤵️

☝️Це питання регулюється Порядком реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, затверджений наказом Мінпраці від 08.06.2001 р. № 260, яким затверджено форму трудового договору між працівником і фізичною особою, що використовує найману працю. Але, починаючи з 2015 року, КЗпП не зобов'язує реєструвати трудовий договір у службі зайнятості. Відповідно до частини третьої ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням працедавця, і повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу.

Таким чином, із 2015 року під час оформлення з працівником трудових відносин підприємець не зобов’язаний реєструвати трудовий договір у центрі зайнятості, але має повідомляти про нового працівника орган ДФС.

?У разі звільнення працівників, оформлених на роботу після 01.01.2015 р., підприємці до служби зайнятості не звертаються й оформлюють таке звільнення розпорядженням. Щодо розірвання трудових договорів, які укладені до 01.01.2015 і зареєстровані в службі зайнятості, то під час звільнення працівника, як і раніше, потрібно звертатися до служби зайнятості для зняття договору з реєстрації.

?Для зручності роботодавців та найманих працівників зняти зареєстровані до 01.01.2015 р. трудові договори можна в будь-якому центрі зайнятості, але обов’язково мають бути присутні обидві сторони договору.

?Загальний порядок заповнення трудової книжки не змінився. Він регулюється Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мін'юсту, Мінпраці, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 р. № 58.

24 лютого 2020 року

5 кроків по легалізації праці

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

Служба зайнятості назвала 5 кроків по легалізації праці

Підбито перші підсумки заходів на виконання доручення Прем’єр-міністра України по детінізації ринку праці. Дані державної служби зайнятості вказують на збільшення зацікавленості як громадян, так і роботодавців у легальних відносинах. Наприкінці минулого року рівень тіньової зайнятості впав до найнижчої позначки за десятиліття і становив 21%.

Діяльність органів служби зайнятості по детінізації відбувається за такими напрямками⤵️
сприяння легальному працевлаштуванню;
матеріальне заохочення роботодавців до укладення трудових договорів; 
проведення роз’яснень;
аналіз статистики;
вжиття заходів щодо осіб, які зловживають статусом безробітних.

19 лютого 2020 року

?Фініш – це завжди початок чогось нового.

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

?Фініш – це завжди початок чогось нового. 
Припинення трудових відносин – це неприємна, часом невідворотна, але звична річ у ринкових умовах. Проте для того, щоб «розлучення» роботодавця і працівника сталося цивілізовано й влаштовувало ?обидві сторони, звільнення має враховувати певні законодавчі норми. Право на отримання вихідної допомоги є гарантією, яка уможливлює тимчасову заміну заробітку для працівника і дозволяє йому зосередитись на пошуку нової роботи.

☝️Розмір вихідної допомоги диференціюється залежно від підстави звільнення:

?не менше середнього місячного заробітку:
при припиненні трудового договору у разі відмови працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, установою, організацією, а також відмовою від продовження роботи у зв'язку із зміною істотних умов праці (п. 6 ст. 36 КЗпП); 
у випадку змін в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату працівників (п. 1 ст. 40 КЗпП); 
?у разі виявленої невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі (п. 2 ст. 40 КЗпП); 
при поновленні на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу (п. 6 ст. 40 КЗпП);

?у розмірі 2-х мінімальних заробітних плат: 
– у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (п. 3 ст. 36 КЗпП);

?не менше 3-місячного середнього заробітку: 
при припиненні трудового договору внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (ст. ст. 38 і 39 КЗпП);

?не менше 6-місячного середнього заробітку –
у разі припинення повноважень посадових осіб (п. 5 ч. 1 ст. 41 КЗпП);

?не менше 4-місячного середнього заробітку: 
при звільненні на підставі змін в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату (п. 1 ст. 40 КЗпП) працівника, що є особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеною до I категорії (ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»). При цьому кошти у розмірі трикратної середньомісячної зарплати компенсуються з бюджету органами соцзахисту, центрами з нарахування та виплати соціальної допомоги, управліннями праці і соціального захисту населення за місцем реєстрації громадян.

17 лютого  2020 року

До уваги роботодавців!
Створюєте нові робочі місця та потребуєте фінансової підтримки?
У нас для Вас цікава пропозиція!

 
 
 
-0:13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 248 переглядів
 
Волинський обласний центр зайнятості

До уваги роботодавців!

Створюєте нові робочі місця та потребуєте фінансової підтримки?

У нас для Вас цікава пропозиція!

Алгорити роботи простий: створюйте нове робоче місце, працевлаштовуйте безробітного – отримайте компенсацію єдиного внеску упродовж року.

Більше інформації – за телефоном або, завітавши до будь-якої філії /центру зайнятості області за місцем реєстрації.

17 лютого 2020 року

#Команда_ДСЗ продовжує ділитися «фішками» для роботодавців. Наша #НайбільшаБазаМожливостей до ваших послуг!

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

#Команда_ДСЗ продовжує ділитися «фішками» для роботодавців. Наша#НайбільшаБазаМожливостей до ваших послуг!

?Сьогодні розкажемо вам про зручний онлайн-сервіс – електронний кабінет роботодавця. Користуючись ним, ви збережете безцінний ресурс – час, але зробите чимало важливих ☝️справ!

Електронний кабінет роботодавця ?на сайті www.dsz.gov.ua дає можливість:
?переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу;
?подавати звітність до центрів зайнятості онлайн?;
?переглядати актуальні резюме шукачів роботи;
?створювати вакансії та передавати їх для подальшої модерації спеціалісту центру зайнятості. Далі - фахівець розмістить їх на нашому сайті;
?отримати інформацію щодо компенсації єдиного внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Зареєструвати свій електронний кабінет можна тут:https://www.dcz.gov.ua/cabinet

Переконайтесь, що це швидко та зручно. І розкажіть другові?‍♂️?‍♀️
Гарного та продуктивного робочого тижня

08 січня 2020 року

У Державна служба зайнятості стартував ?новий проект ? для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Olga Makogon.

? Новий сервіс дозволить:

▶️ розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
▶️ отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
▶️ навчитися складати резюме сучасного формату;
▶️ підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
▶️ обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті будуть впроваджувати нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуть вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів будуть розміщувати у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей?.

#ОсвітнійПорталДСЗ

13 лютого 2020 року

Проєкт «Ти можеш усе❗️»

55️⃣ 5 лютого стартував спільний проєкт Міністерство соціальної політики України, ГО «Прометеус» та асоціацією «Інформаційні технології України» «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Задум спрямований на поліпшення якості навчання осіб з інвалідністю на он-лайн курсах, що в подальшому сприятиме їх працевлаштуванню в ІТ-компанії на вакантні посади. Проєкт триватиме6️⃣ місяців. Під час он-лайн реєстрації радимо охочим вибрати два основні та декілька додаткових курсів. Після завершення навчання слухачі отримують сертифікат. А в червні будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України.
При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь. Успіхів Вам!

‼️Контактна інформація‼️

Інтернет-сторінка проєкту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа «Прометеус» https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

✍️Реєстрація розпочалася 5.02.2020;

?‍?Навчання розпочнеться: 5 березня і триватиме 14 тижнів.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

13 лютого 2020 року

13 лютого 2020 фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели семінар з працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району, що попереджені про вивільнення.
В.о. директора Тетяна Гаврилюк, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталя Ваврищук та провідний юрисконсульт Тетяна Онищук ознайомили присутніх із вимогами законодавства щодо порядку вивільнення, актуальними вакансіями, послугами, що надає служба зайнятості.
Запитання, які прозвучали на семінарі, стосувались порядку реєстрації в службі зайнятості, прав та обов’язків зареєстрованих безробітних, можливостей отримання нової професії за сприянням служби зайнятості та започаткування власної бізнес–справи.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

12 лютого 2020 року

#Команда_ДСЗ коментує⤵️
Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітних

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

✍️На наш робочий месенджер ?‍??‍?часто надходять запитання щодо умов отримання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

#Команда_ДСЗ коментує⤵️ 
Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітних громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, виплачується компенсація єдиного внеску протягом одного року за умови збереження його зайнятості протягом 2 років.

ℹ️Крім того, суб’єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця у пріоритетних галузях економіки та працевлаштовує на них безробітних на 2 роки, протягом року може отримувати щомісячну компенсацію у розмірі єдиного внеску.

☝️Працівники, які були прийняті на роботу з виплатою компенсації, не можуть бути звільнені за ініціативою роботодавця або за згодою сторін.

11 лютого 2020 року

В рамках співпраці Старовижівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області таСтаровижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості 11 лютого проведено захід для засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Метою даного заходу є мотивація до офіційного працевлаштування. 
‼️Під час заходу в.о. директора районної філії Тетяна Гаврилюк, розповіла присутнім про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист у сфері зайнятості, ознайомила з актуальними вакансіями та електронними сервісами служби зайнятості. 
Як результат, з 12 лютого одна особа приступає до роботи, а ще двоє скеровані на співбесіду до роботодавців.
#ДСЗ #ВОЦЗ #Співпраця_пробація

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

5 лютого 2020 року

#Люди_району: Вірте у себе. Буде важко, але результат того вартий❗️

Чи можливо нині досягти успіху в такій справі, як продаж ?квітівАдже цю сферу часто обирають ?жінки, які бажають самореалізуватися, створювати позитивний настрій та дарувати приємні моменти в житті. Саме такий вид діяльності обрала для себе ?‍?Надія Осіїк (Надежда Осиик Голяка), відкривши салон-магазин «Твоя квіточка» в Стара Вижівка у 2017 році.

За спеціальністю пані Надія?‍? юрист. Звичайно, освіта за фахом дала можливість з правової точки зору належним чином налагодити справу. Специфіка ?магазину вимагала додаткових знань та вмінь, тому довелося навчитися ремеслу ?флористики. В 2018 році Надія Осіїк пройшла курс навчання за цією програмою та отримала ?сертифікат про присвоєння професії. Адже квіткова справа – це не тільки краса й мистецтво, а й праця над собою та постійне навчання.

– Флористикою займаюся третій рік. Облаштувала творчий простір для роботи й навчання, організовую майстер-класи для ??дітей та ?дорослих. Хочеться, щоб це було щось нестандартне, виходило за рамки торгівлі, – говорить пані Надія.

Співпрацюючи зі Старовижівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості майстриня проводила майстер-класи у рамках проєкту «Територія майстерності», під час яких ділилася своїми знаннями та вміннями з безробітними. Зустрічі відбувалися в салоні-магазині і завжди мали певну тематику: це і декорування ?корзини (кошика) до Спаса, виготовлення? новорічних композицій.

– Коли мене запитують, що ще я можу зробити, крім ?букета, відповідаю, я роблю усе. А якщо не знаю як, то обов’язково навчуся. Долаючи труднощі ми отримуємо досвід, вчимось новому і рухаємось вперед, – ?стверджує Надія Осіїк. – Тим, хто хоче розпочати власну справу, – вірте у себе! Буде важко і будуть розчарування, але результат того вартий!

#ВОЦЗ #ДЦЗ #Стара_Вижівка

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

4 лютого 2020 року

Які риси характеру треба мати, аби сподобатися роботодавцю?

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

Які риси характеру треба мати, аби сподобатися роботодавцю?

Шукаєш роботу своєї мрії і перед тобою стоїть нелегке завдання? – сподобатися роботодавцю, щоб серед інших претендентів на роботу обрали саме тебе? Якщо так, тоді намагайся відповідати трьом основним критеріям.

#Команда_ДСЗ ділиться лайфхаками, що допоможуть сподобатися потенційному роботодавцю.

 Роботодавець зацікавлений у працівниках з високим рівнем інтелекту. Продуктивність роботи фахівця і обсяг його внеску в спільну справу залежить від рівня IQ. Інтелект впливає на здатність грамотно планувати і організовувати роботу, визначати пріоритети, оперативно вирішувати виробничі проблеми та доводити розпочату справу до кінця.

Аби постійно тримати свій рівень IQ в тонусі, переглядай цікаві та повчальні курси на нашому #ОсвітнійПорталДСЗ ➡️ https://skills.dcz.gov.ua/

 Високий професіоналізм – це здатність виконувати свою роботу відповідально, ефективно та в певних часових рамках. І, звичайно, вміти концентруватися на основному завданні і доводити його до логічного кінця. Тож будь професіоналом своєї справи – це дуже цінують роботодавці.

 Відповідальність – одна з найважливіших властивостей, необхідних для досягнення успіхів у роботі, а також найголовніших людських якостей. Відповідальний працівник ніколи не підведе свій колектив і свого роботодавця, у нього завжди достатньо рішучості і волі взятися за справу і довести її до потрібного результату.

Сподіваємося, що наші поради були не марними і ти обов’язково знайдеш роботу, яка відповідатиме твоїм очікуванням?!

08 січня 2020 року

В гарну днину, в гарний час
із Різдвом вітаєм Вас!
Хай Різдво з тим завітає,
чого серце забажає
Хай несе у кожну хату

щастя, радості багато!


Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

03 січня 2020 року

З 1 січня 2020 року сімейні фермерські господарства отримають додаткову фінансову підтримку

портал "РоботодавецЬ" З 1 січня 2020 року сімейні фермерські господарства отримають додаткову фінансову підтримку

28 грудня 2019 року

26 грудня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

21 грудня 2019 року

Сьогодні службі зайнятості – 29 років??.

 
Світлина від Державна служба зайнятості.

19 грудня 2019 року

#ДЦЗ #ВОЦЗ #запитання_відповіді #трудова_книжка
Чи можна зареєструватися в центрі зайнятості без трудової книжки, у зв’язку з її втратою

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

18 грудня 2019 року

Що робити, якщо після співбесіди тобі не телефонують?

Нарешті! Ти відповів на всі каверзні питання під час співбесіди. А ще - зарекомендував себе як гарний спеціаліст, показав свою обізнаність про компанію, розповів, який ти геніальний ?і кращого годі шукати. Пообіцяв, що вірою та правдою будеш виконувати всі доручення…і навіть більше. «Ми вам зателефонуємо», – сказав рекрутер, завершуючи розмову. І ти починаєш чекати на дзвінок…

? Чекати можна досить довго, адже претендентів на вакансію багато. З кожною людиною потрібно провести співбесіду, перевірити документи, провести анкетування. Щоб дізнатися, що вирішив роботодавець, зателефонуй? йому сам. Тим паче, що роботодавці люблять активних та зацікавлених у роботі кандидатів.

? Також можна нагадати зайвий раз про себе, надіславши електронний лист із рекомендаціями від попередніх роботодавців.

? Краще ходити на декілька співбесід одразу, а потім телефонувати та дізнаватися про результат. Кажуть банкіри: «Розкладай яйця в різні кошики». З часом твоя робота тебе неодмінно знайде!

Якщо ти шукаєш роботу – завітай до служби зайнятості! Тобі неодмінно нададуть вичерпну інформацію щодо вакансій та допоможуть з працевлаштуванням.

#ДСЗ #служба_зайнятості #поради

18 грудня 2019 року

#Люди_району: 20 років допомагають «чужим» дітям

Як правило, найкращий літній відпочинок дитинства – у дитячих таборах в колі своїх однолітків, де кожен бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах та з користю проводить дозвілля. В селі Дубечне (Старовижівський район) більш як 2️⃣0️⃣ років приймає дітей християнський благодійний табір «Віфанія», який створили подружжя Миколи та Ніни Крикоти.

Щорічно понад 1 000 дітей відпочивають та отримують море позитивних емоцій та яскравих вражень. Табір працює не як оздоровчий, а благодійний. Тут приймають дітей із звичайних родин та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Всі вони можуть побачити красу волинської ?природи, знайти нових друзів, активно відпочити, навчитися жити за принципами добра. Щоб створити дивовижну красу на території табору, подружжя вклало чимало старань і праці.

– Табір без розваг – це не табір, – говорить Микола Крикота. – В нас є ігрові майданчики, ⚽️футбольне та волейбольне поля, батути, ролики, гойдалки, велосипеди та інший спортивний інвентар.

Гармонійному, інтелектуальному розвитку маленьких особистостей сприяють заходи, які проводять фахівці Старовижіської районної філії Волинського обласного центру зайнятості із залученням соціальних партнерів.
Задля формування світогляду дітей, їхніх життєвих пріоритетів, стимулювання до серйозного ставлення у виборі свого трудового майбутнього та ознайомлення з безмежним світом професій фахівці філії організовують інтерактивні змагання. Знайомство з професіями відбувається у формі ігор, конкурсів та відгадування загадок, ребусів.

«Віфанія» – це не лише заклад відпочинку, а й духовного збагачення. Лише люди з великим і щирим серцем можуть творити дива для інших, а особливо для дітей.
#ВОЦЗ #ДЦЗ #Стара_Вижівка

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

18 грудня 2019 року

Сьогодні у #юридичний_лікнеп пояснюємо:
Чи припиняється виплата допомоги по безробіттю жінці, якій призначена допомога у зв'язку з вагітністю та пологами

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

17 грудня 2019 року

#питання_відповідь

Наші клієнти часто запитують? : "Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?"

Відповідаємо - так, можна.
Але перш ніж відмовитися від пропозиції, варто знати про деякі важливі моменти. Які саме?

- Якщо ви зареєстрований безробітний і відмовляєтеся від двох пропозицій підходящої роботи, то центр зайнятості припиняє вашу реєстрацію як безробітного.

Яка робота для вас є підходящою? Та, що відповідає вашій освіті, професії, кваліфікації та професійному досвіду. Пропонована заробітна плата повинна бути не нижчою ніж за останнім місцем роботи, але враховувати середній рівень заробітної плати в регіоні.

- Коли ви вперше шукаєте роботу, при цьому не маєте професії і відмовляєтеся від двох пропозиції проходження професійного навчання. У такому випадку центр зайнятості також припиняє вашу реєстрацію в службі.

ВАЖЛИВО!
Наступна реєстрація в службі зайнятості можлива лише через 90 днів.

#ДСЗ #служба_зайнятості

17 грудня 2019 року

Як знайти роботу в іншому місті?

Сьогодні ринок праці розвивається досить динамічно, тому якщо ти проживаєш там, де з робочими місцями не густо?, можна розглянути питання пошуку роботи в іншому місті.

Як тобі така перспектива? Для когось – це норма, оскільки все життя проходить на колесах та чемоданах??. А для когось – справжнє випробування. Щоб працевлаштування в іншому місті пройшло безболісно, кілька корисних порад.

Якщо в тебе є певна кваліфікація, починай пошук регіону, де вона стане у нагоді. Для прикладу – ти маєш освіту агронома або досвід роботи трактористом?. Логічним у такому випадку буде пошук роботи в сільській місцевості. Якщо ж ти кваліфікований робітник з інструментом, то, ймовірно, швидко знайдеш роботу в промисловому місті?.

Ти вже визначився з місцем, де хотів би працювати? Сміливо відправляй резюме? потенційним роботодавцям. Тільки не забудь зазначити, що ти проживаєш в іншому місті та готовий до переїзду. Важливо також визначитися з житлом, адже далеко не всі роботодавці готові його забезпечити.

Якщо роботодавця зацікавило твоє резюме і він хоче запросити тебе на співбесіду, запитай, чи можливо її пройти онлайн?? Під час співбесіди намагайся дізнатися якомога більше про компанію, де для тебе є робота, а також про обов’язки, які доведеться виконувати.

Можливо, у місті, куди тим плануєш приїхати на роботу, у тебе є друзі?‍♂️ або знайомі, які допоможуть тобі адаптуватися на новому місці? Це, безперечно, плюс.

Запам’ятай: переїзд, пов'язаний зі зміною роботи – це важливий крок?? і легковажно ставитися до цього не потрібно. Ретельно все проаналізуй, а потім роби правильний вибір.

До речі, #Команда_ДСЗ нагадує, що у нашій базі вакансій є робота з наданням житла ➡️ https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

#ДСЗ #служба_зайнятості

16 грудня 2019 року

Сьогодні, як ніколи, активно ведуться розмови про популярні професії в майбутньому. Ким бачать себе випускники шкіл і чи збігаються їхні очікування з прогнозами спеціалістів??

Найпопулярнішими спеціальностями серед українських абітурієнтів у 2019 році були: філологія, право, менеджмент, комп’ютерні технології, економіка, медицина тощо. Таку статистику подає Міністерство освіти і науки. 
Швидкість життя сьогодні просто шалена?‍♀️?‍♂️, а вимоги до фахівців збільшуються в геометричній прогресії. Кого ж шукатиму HR-и вже зовсім скоро? І чиї навички та вміння цінуватимуться на вагу золота?

☘️ Екоаудитор, фахівець із переробки сміття, парковий еколог, екопровідник.
На часі – збереження довкілля та його відновлення. Тому затребуваними будуть представники саме таких професій.

? Сіті-фермер
Хто це? Людина, яка зможе створити унікальну міську ферму на даху багатоповерхівки. До речі, такі ферми давно популярні в Сполучених Штатах. А в Україні підготовку таких спеціалістів уже здійснюють виші на спеціальності «Агроінженерія»

?‍? Андрогог
У сучасному світі щомісяця, якщо не щотижня, потрібно поповнювати професійні знання. Як-то кажуть, long life learning… На допомогу прийде андрогог, або коуч, або тьютор. Власне, це педагог, який займається освітою і вихованням дорослих.

?‍? Нанолікар, молекулярний дієтолог, генетичний консультант, консультант зі здорового старіння – такими професіями поповниться медична галузь.

Звісно, цей перелік можна продовжувати. #Команда_ДСЗ наголошує: спеціаліст майбутнього повинен мати навички кількох галузей.

Вибір професії – це серйозно й відповідально! Перевірте здібності вашої дитини на платформі з профорієнтації на нашому офіційному сайті ➡️http://profi.dcz.gov.ua/

І всіляко заохочуйте вивчення іноземних мов та розвиток комунікативних здібностей. Це точно не буде зайвим, яку б професію не обрали ваш син?‍? чи донечка?‍♀️.

#ДСЗ #служба_зайнятості #профорієнтація

16 грудня 2019 року

#ДЦЗ #ВОЦЗ #запитання_відповіді #ваучери
Хто має право на отримання ваучера

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

12 грудня 2019 року

Як новому співробітнику влитися в колектив?

Ти ще досі думаєш?, як влитися в новий колектив? І це після всіх тих попередніх етапів, які передували цьому довгоочікуваному моменту? Що тут думати, мерщій до нового колективу! А щоб легше було це зробити, тобі від #Команда_ДСЗкорисні поради.

? Варто ретельно ознайомитися зі своїми посадовими обов’язками? і старанно виконувати їх.

? Перші робочі дні прийми позицію спостерігача?. Коли ти спокійно спостерігаєш за тим, що відбувається навколо тебе і робиш висновки, тобі одразу стає все зрозуміло.

? Не бійся ставити запитання! У будь-якому колективі завжди знайдуться колеги, які з радістю допоможуть тобі. І таким чином, ти почнеш поступово налагоджувати контакт.

? Якщо в колективі плануються якісь корпоративні вечірки??, не ігноруй їх. Неважливо, що ти мало кого знаєш. Це якраз чудовий привід поспілкуватися та познайомитися ближче з колегами.

? До речі, пам’ятаєш правило: стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Знай, що воно стовідсотково? працює.

Хтось хвилюється і думає, як влитися в новий колектив, а в тебе досі немає роботи? І не буде, якщо сидітимеш на місці. Завітай? до служби зайнятості, де тобі неодмінно допоможуть з працевлаштуванням.

#ДСЗ #служба_зайнятості #поради

12 грудня 2019 року

За яких умов припиняється реєстрація в службі зайнятості?

 зайнятості особи

 поновлення на роботі за рішенням суду, що набрало законної сили

 подання безробітним особисто письмової заяви про зняття його з реєстрації як безробітного або відмови від її послуг

 дворазової відмови від пропонування підходящої роботи, а для безробітного, який вперше шукає роботу та не має професії (спеціальності), дворазової відмови від пропонування проходження професійного навчання

Більш детально за посиланням ➡️ https://bitly.su/qcQlH

 

12 грудня 2019 року

Чи можуть пропонувати громадянину, без його згоди, роботу, яка потребує зміни місця проживання

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

6 грудня 2019 року

6 грудня в.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк привітала колективСтаровижівська селищна рада з професійним святом — Днем місцевого самоврядування.Та висловила слова вдячності за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.
Нехай ваша професійність та досвід сприяють розвитку та змінам на краще в нашому селищі.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #День_місцевого_самоврядування #співпраця

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

6 грудня 2019 року

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

6 грудня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

4 грудня 2019 року

Упродовж року Волинська обласна служба зайнятості реалізовувала унікальні освітні проєкти – «Територія майстерності» та «Успішна громада». Підведення підсумків відбулося 3 грудня, під час форуму «Розвиток заради майбутнього», за участі представників влади, об’єднаних територіальних громад, менторів, соціальних партнерів.
Під час форуму директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відзначив Подяками за вагомий особистий внесок у реалізацію цих проєктів на Старовижівщині, зокрема:
голову Смідинської ОТГ Оксану Піцик,
головного спеціаліста відділу регіонального розвитку управління економіки Старовижівської РДА Альону Дичку та майстриню Людмилу Козачук.
Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості щиро дякує соціальним партнерам, консультантам-практикам, усім учасникам, які допомагали у реалізації та брали активну участь у проєктах на місцевому рівні.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 
+2
 
 
 

3 грудня 2019 року

В рамках щорічної загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» 2 грудня фахівцями Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для безробітних.
До тематичного заходу запрошено начальника Старовижівського бюро правової допомоги Тетяну Петрівну Штик. Вона поінформувала присутніх про форми домашнього насильства та які діяння або бездіяльність до них належать. Ознайомила із основними напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, що постраждали від такого насильства. Присутні також дізнались, що жертвам домашнього насильства надається безоплатна вторинна правова допомога, психологічна підтримка, соціальні послуги.
?Адже, домашнє насильство – це злочин, за який законодавством передбачені спеціальні заходи, які застосовуються до кривдника.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 
 

29 листопада 2019 року

В рамках реалізації проєкту "Успішна громада", для активної молоді?? з числа жителів Дубечненської та Сереховичівської об’єднаних територіальних громад, 2️7 листопада було проведено тренінги на теми: "Можливості особистісного та професійного розвитку молоді в умовах децентралізації" та «Сприяємо громадській активності молоді з числа жителів ОТГ».
До проведення запрошено тренера-психолога ВОГМО "Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських ініціатив" Інну Кравчук.
?Основна мета ознайомити молодь із суттю реформи децентралізації, надати комплекс знань?‍? із підвищення громадської активності та відповідальності, навчити конкретним механізмам впливу на реалізацію молодіжної політики на місцях.
Сподіваємося, слухачі зможуть ефективно використати отримані знання та навички.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 

29 листопада 2019 року

В рамках щорічної загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» 29 грудня фахівцями Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для безробітних.
До тематичного заходу запрошено начальника Старовижівського бюро правової допомоги Тетяну Петрівну Штик. Вона поінформувала присутніх про форми домашнього насильства та які діяння або бездіяльність до них належать. Ознайомила із основними напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, що постраждали від такого насильства. Присутні також дізнались, що жертвам домашнього насильства надається безоплатна вторинна правова допомога, психологічна підтримка, соціальні послуги.
?Адже, домашнє насильство – це злочин, за який законодавством передбачені спеціальні заходи, які застосовуються до кривдника.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 

29 листопада 2019 року

28 листопада у Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості підбили підсумки реалізації проєктів «Територія майстерності» та «Успішна громада». На захід були запрошені соціальні партнери, представники органів влади, місцевого самоврядування та ОТГ, консультанти-практики/ментори та безробітні особи, які брали участь та зацікавились цими проєктами.
В рамках проєкту «Успішна громада» фахівцями районної філії систематично здійснювались виїзди в об'єднані територіальні громади району з метою презентації послуг служби зайнятості, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів, роз’яснення чинного законодавства.
Проєкт “Територія майстерності” покликаний ознайомити учасників з перспективними галузями, надати нові знання і можливості, підвищити професійний рівень сільських мешканців. До проведення залучались консультанти-практики, які ділились власним досвідом та досягненнями. Заходи проводились на різноманітну тематику: створення сімейних молочних ферм, майстер-клас по декоруванню корзини (кошика) до Спаса, майстер-клас по плетінню із газетних трубочок, розпис великоднього пряника, майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок, догляд за лохиною, догляд за трояндами та хризантемами та ін.
За успішну реалізацію цих проектів, які приносять користь, як громадам району так і пошукачам роботи подякував заступник голови Старовижівської районної ради Роман Цалай зазначив: «Я вдячний фахівцям районної служби зайнятості за реалізацію таких проєктів і бажаю, щоб вони мали своє продовження».
Із задоволенням розповіла про своє захоплення, майстриня Наталія Ковальчук. Учасники заходу мали приємність долучитися до майстер-класу з плетіння виробів з газетих трубочок від Наталії Леонтіївни, яка показала своє вміння створювати неперевершені вироби.
?За вагомий особистий внесок та активну участь у реалізації проєкту "Територія майстерності" було оголошено подяку фізичній особі -підприємцю, власниці салон-магазину "Твоя квіточка" Надії Осіік.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #Територія_майстерності_Успішна_громада #проєкт_підсумки

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 

27 листопада 2019 року

З нагоди відзначення міжнародного Дня людей з інвалідністю та з метою створення сприятливих умов для повної реалізації прав людей з обмеженими можливостями 26 листопада 2019 року в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості відбулося бліц-навчання для роботодавців з питання виконання нормативу робочих місць для працевлаштування та створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю.
Відкрила бліц-навчання Тетяна Гаврилюк – в.о. директора районної філії, яка проінформувала присутніх про послуги, які надає служба зайнятості для осіб з особливими потребами, розповіла про напрями роботи служби зайнятості з організації працевлаштування осіб з інвалідністю.
Звертаючись до присутніх, Тетяна Василівна зазначила, що сьогодні державна служба зайнятості та й суспільство вцілому приділяють значну увагу проблемам захисту гідності, прав та добробуту людей з особливими потребами. Також акцентувала увагу на обов’язку роботодавців виконувати квоту для працевлаштування людей з інвалідністю.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Раїса Герез ознайомила із послугами, які надавались управлінням соціального захисту в цьому році та використані кошти на засоби реабілітації та оздоровлення людей з обмеженими можливостями.
Про правові аспекти та відповідальність роботодавця за невиконання квоти щодо працевлаштування осіб з інвалідністю розповіла присутнім начальник відділення Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик. Вона також наголосила на необхідності дотримання додаткових гарантій захисту трудових прав працівників-інвалідів.
Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентина Гаврилюк акцентувала увагу на новітніх та сучасних методах роботи з роботодавцями, компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні осіб з інвалідністю.
На завершення зустрічі було наголошено про те, що тільки спільними зусиллями, тісною співпрацею можливо забезпечити умови праці, соціально-економічні гарантії, передбачені законодавством для цієї особливої категорії людей в нашому суспільстві.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #послуги_особам_з_особливими_потребами

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 

Охоплено людей
s
 
 
 
 

22 листопада 2019 року

                        Сімейні молочні ферми – перспективний вид зайнятості❗️

В рамках реалізації проєкту «Територія майстерності» 21 листопада 2019 року відбулась зустріч безробітних, які перебувають на обліку в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості з представниками компанії "Укрмілкінвест", засновниками кластеру "Натуральне молоко". 

Метою проєкту є надання фінансової допомоги? та консультативний супровід у створенні сімейних молочних ферм з використанням сучасних технологій. 
– Ми пропонуємо привабливу та прибуткову справу навзамін важкій ручній праці, - проінформувала Наталія Немеришина. Компанія має фінансову можливість сприяти будівництву або реконструкції ферм, придбанню обладнання та великої рогатої худоби?. В жовтні місяці цього року у Володимир-Волинському районі відбулось відкриття двох молочних ферм такого формату у Волинській області, – поділилась пані Наталія.
Цей проєкт має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку тваринництва??? та покращення добробуту жителів сільської місцевості.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

21 листопада 2019 року

 

Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

20 листопада 2019 року

Сьогодні у #юридичний_лікнеп пояснюємо: Чи припиняється реєстрація безробітного у випадку призову на військову службу

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

20 листопада 2019 року

Вітаємо! Ви написали ідеальне резюме?, розказали про власні досягнення й проєкти, обрали найкраще фото…
Перевірмо, чи все на місці?

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

Вітаємо! Ви написали ідеальне резюме?, розказали про власні досягнення й проєкти, обрали найкраще фото…
Перевірмо, чи все на місці?

#Команда_ДСЗ рекомендує:

 У резюме чітко назвіть посаду, на яку ви претендуєте.

 Зазначте, як з вами можна тримати зв’язок?. Номер мобільного і електронна пошта – musthave. HR-спеціалісти деяких компаній просять посилання на профіль у Facebook. Дійсно, так швидко можна з’ясувати коло інтересів і вподобань шукача роботи.

 Світлина? Кажемо «так», якщо фото якісне, а ви на ньому – у діловому одязі?‍?. Навряд чи селфі в колі друзів на вечірці додасть шарму вашому резюме.

 Блок – "Досвід робити", без перебільшення, основний. Хронологія опису тут тільки зворотна. Розкажіть не лише про займані посади, а й про досягнення і те, чим ви насправді пишаєтесь?. Однак, якщо ви претендуєте на посаду головного економіста, можна пропустити той факт, що на 3-му курсі ви підробляли кур’єром.

 Не забувайте про розділ «Освіта». Розкажіть, у якому виші ви вчилися, навіть якщо працюєте не за спеціальністю. Ваші додаткові бонуси – тренінги, семінари, курси, які красномовно за вас скажуть: «Саморозвиток – моя фішка!»?

 Професійні навички. Тільки правда…і нічого, крім правди. І ще переконливо радимо: copy paste з Інтернету? – невдала ідея. Досвідчений рекрутер одразу впізнає «почерк».

 А як же особисті якості? Не радимо використовувати шаблонні фрази, типу, креативний та енергійний?. Напишіть, що криється за цими словами. Креативний? Ок. Як вам такий варіант: розробив концепцію розвитку бренду? Ефективний. Ні, краще так: збільшив обсяги продажу продукції на 45%.

 І насамкінець! Будь ласка, перевірте текст) Слова типу «дізпетчер» дуже насторожують? рекрутера. Якщо є можливість, надсилайте своє резюме двома мовами – українською та англійською.

І у вас все вийде на всі ?

#ДСЗ #служба_зайнятості

14 листопада 2019 року

Днями в.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк провела семінар для працівників, що попереджені про вивільнення Старовижівської районної державної адміністрації, Служби у справах дітей, Центру надання адмістративних послуг, Управління фінансів, Управління економіки, містобудування та архітектури, Відділу освіти, культури, молоді та спорту.
Під час заходу поінформувала про послуги служби зайнятості, актуальні вакансіїї на місцевому та суміжних ринках праці, можливості забезпечення кар'єрного супроводу співробітників, які підлягають вивільненню.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

18 листопада 2019 року

Як знайти центр зайнятості?

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

#питання_відповідь

Як знайти центр зайнятості?

Насправді нас знайти дуже легко, адже центри зайнятості розташовані на території всієї України??.

Тисніть на посилання  https://my.su/iu0k5  обирайте потрібну область міський (районний, міськрайонний) центр зайнятості. А що далі? Далі наші кар’єрні радники чекають вас у центрах зайнятості і готові надати вичерпні відповіді на будь-які питання щодо працевлаштування.

15 листопада 2019 року


Протягом 2019 року товариством було заявлено 12 вакансій, зокрема: механік?‍?, водій автотранспортних засобів?, тракторист сільськогосподарських машин?, бухгалтер, які були укомплектовані. До виконання підсобних робіт, 2 безробітних залучались до участі в роботах тимчасово характеру.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та з нагоди Дня працівника сільського господарства було оголошено подяку? керівнику товариства Миколі Курилюку.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

15 листопада 2019 року

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
   

14 листопада 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

14 листопада 2019 року

Відповідно до Закону України №1066, який ухвалили для «перезавантаження влади», низка державних службовців, зокрема, працівників раойнних державних адміністрацій, будуть скорочені.
Тож сьогодні у #юридичний_лікнеп пояснюємо основні юридичні та законодавчі аспекти, про які потрібно пам'ятати.

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

14 листопада 2019 року

?‍?‍?‍?#Люди_району: Бізнес-ідея зі скрині ?бабусі

Народні ремесла – це невичерпне джерело для професійного мистецтва та засіб естетичного й патріотичного виховання. Лялька-мотанка – старовинна українська ?іграшка, а ще – символ добра та благополуччя, надії на краще та сильний сакральний предмет. З давніх часів її робили, аби привернути ?щастя, ?кохання й добру долю.

Скільки таких ляльок-оберегів виготовила народна майстриня зі селаСмідин Старовижівський район Людмила Козачук – важко перелічити. Вони, як і людини, неповторні, яскраві й унікальні. «Навіть найвправнішому майстру не під силу створити ?дві ідентичні ляльки, – переконує пані Людмила. – Кожен виріб особливий, наділений певними рисами характеру, має свій настрій і неповторну енергетику. Та найголовніше те, щоб процес виготовлення приносив задоволення», – наголошує майстриня.

Людмила Козачук продовжує розвивати та урізноманітнює своє мистецтво. Так, у її творчому доробку з'явилися об'ємні ?картини-аплікації з ляльками-мотанками та ляльками-травницями. Лікарські ?рослини, які використовує у своїх роботах, збирає власноруч. Каже, що мотанки, наповнені цілющими травами, мають чудодійну силу, вони заспокоюють, додають сил і впевненості.

Співпрацюючи зі Старовижівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості, ?Людмила Козачук проводить майстер-класи у рамках проєкту «Територія майстерності». Своїми знаннями та вміннями рукодільниця ділиться не тільки з ?безробітними, а й учнівською ?‍?молоддю. Вона демонструє слухачам, що дитяче захоплення в майбутньому може стати основним джерелом ?заробітку.

А ще для Смідинська громада в районній філії і Центрі культури, дозвілля, спорту та туризму SMIDYN HUB організовували заходи, де кожен охочий міг виготовити свою ляльку-мотанку.

«Відродження традицій і народних промислів – один із вагомих джерел збагачення нашої культури, а заходи з їх популяризації – важливий виховний фактор. Мотанка залишається ??національним символом, показує багатий духовний світ та ?фантазію. Виготовлена власними ?руками лялька стане ?‍?‍?‍?родинним оберегом, котрий ввібрав у себе вікові знання та вірування», – резюмує Людмила Козачук.

#ВОЦЗ #ДЦЗ #Стара_Вижівка

12 листопада 2019 року

 центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК.
Основною метою тренінгів є❗️ поліпшення соціального становища селян та сприяння підвищенню? рівня зайнятості сільського населення. Оскільки кролівництво ? — одна з перспективних галузей тваринництва, то ознайомлення з науковими знаннями щодо інтенсивних технологій у цій галузі є дуже важливим. Крім того, впровадження новітніх ресурсо- та енергозберігаючих технологій, високоврожайних сортів, підвищення культури землеробства сприяють забезпеченню належного рівня продуктивності та високої якості зернових культур?.
Сподіваємося, що отримані знання допоможуть учасникам тренінгів у ефективному веденні особистих селянських господарств.
#ДЦЗ #ОЦЗ #Територія_майстерності
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

8 листопада 2019 року

 

8️⃣  8 листопада 2019 року  в рамках реалізації проєкту «Територія майстерності» відбувся захід на присадибній ділянці Оксани Грушко в селі Грабове (Сереховичівська сільська громада). 
Своїми секретами ✔️ особливостей вирощування хризантем з присутніми поділилась пані Оксана. 
Крім того, розповіла, як доглядати за хризантемами у відкритому грунті, які добрива вносити для підживлення?, профілактики та боротьби з хворобами.
Дотримуючись нехитрих правил вирощування хризантем, можна щоосені насолоджуватися пишним цвітінням витончених квітів на квітнику прибудинкової території.
?Кожен взмозі виростити шикарні квіти???, здатні прикрасити будь-яку ділянку та внести неповторну красу в пейзаж.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

 

8 листопада 2019 року

8️⃣ 8 листопада 2019 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. Ю.А.Ярощука села Сереховичі. Під час заходу ознайомили старшокласників зі світом професій та професіями майбутнього. 
Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної діяльності презентували нову профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа», де можна безкоштовно пройти? он-лайн тестування.
Такі заходи спрямовані на забезпечення свідомого професійного визначення з урахуванням можливостей, індивідуальних особливостей учнів.
#ДЦЗ#ВОЦЗ#учні#профорієнтація

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

8 листопада 2019 року

В.о.директора Тетяна Гаврилюк та провідний юрисконсульт Тетяна Онищук Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості, 8 листопада 2019 року, провели робочу зустріч із заступником голови Старовижівської районної державної адміністрації Петром Філюком щодо надання допомоги в працевлаштуванні співробітників, які підлягають вивільненню. Крім того обговорили спільний план дій районної філії з кадровою службою РДА, в особі Валентини Хвещук.Узгодили дату проведення групового заходу для осіб, які пілягають вивільненню.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

7 листопада 2019 року

‼️Уже декілька років триває реформа децентралізації.
І зараз настає етап, коли структури райдержадміністрацій (РДА) повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіонів, скорочення є непростим, болючим, але необхідним рішенням. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою.

Як в цій ситуації допомагатиме Державна служба зайнятості

? Держава як роботодавець володіє найціннішим капіталом – людським, тому з початком оптимізації структури кожен керівник РДА буде залучати державну службу зайнятості для підтримки людей у пошуку роботи.

? З моменту залучення роботодавцем ДСЗ до програми підтримки працівників, що вивільняються, кожен працівник стає клієнтом служби.

? Завдання нашої служби – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

? ДСЗ проведе низку профорієнтаційних заходів, спеціальне діагностичне тестування. Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації індивідуально проконсультують кожного клієнта та нададуть відповіді на усі питання, пов’язані з наступним підбором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.

? Проведення підготовчих заходів дозволить скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці, визначити ступінь мотивації та готовності до змін.

? Після цього розпочнеться супровід у працевлаштуванні, виходячи з індивідуальних потреб клієнта.

Пошук ?роботи, проведення професійного ?‍?навчання, тренінгів, підготовка ✍️особи до започаткування власного бізнесу буде проводитися з залученням найширшого кола стейкхолдерів: бізнесу, профспілок, профільних галузевих асоціацій та новостворених ОТГ.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

7 листопада 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

6 листопада 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

1 листопада 2019 року

В рамках функціонування Центру професійної кар’єри для учнів Старовижівського професійного ліцею провідний фахівець з профорієнтації Людмила Понедільник презентувала сучасні електронні сервіси служби зайнятості. Найбільш зацікавила можливість заповнення "Анкети пошукача роботи" за допомогою QR-коду.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #Ліцей #QR_код

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

1 листопада 2019 року

З давніх часів троянда? вважається еталоном краси. Як правильно доглядати за цими квітами? протягом року,3️⃣1️⃣ жовтня консультант-практик Святослав Пірожик розповів безробітним, які перебувають на обліку в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Територія майстерності» безпосередньо на власній присадибній ділянці. Своїми секретами ✔️як підготувати саджанці до посадки у відкритий грунт, ✔️правилами догляду, ✔️нормами поливу та ✔️обрізування, поділився з присутніми пан Святослав. Крім того, розповів, які добрива вносити для підживлення?, профілактики та боротьби з хворобами і паразитами?. Наголосив на важливості дотримуватись простих правил при підготовці рослини до зимового періоду?. Адже невкриті на зиму троянди можуть не тільки отримати обмороження❄️, через яке сповільниться їх зростання навесні або і зовсім загинути.
Сподіваємося, що дана інформація допоможе правильно доглядати за квітами і тоді вони навесні порадують пишним цвітінням??.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

31 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

30 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

29 жовтня 2019 року

29 жовтня 2019 року в.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк відвідала Підприємство з іноземною інвестицією "Терцет", основним видом діяльності якого є перероблення та консервування фруктів і овочів.
Під час зустрічі з директором підприємства Миколою Селещуком обговорили перспективну потребу в працівниках та особливості використання праці іноземних громадян.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

28 жовтня 2019 року

нізованого).
Під час заходу присутніх інформували про можливості служби зайнятості в питаннях працевлаштування, підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання, в т.ч. отримання ваучера для осіб старше 45 років для підвищення їх кваліфікації. Особи, які зацікавлені в працевлаштуванні мали можливість заповнити анкети? для внесення в базу рекрутингу та отримати флаєр? із пропозиціями роботи. 
Крім того, фахівці ознайомили учасників заходу з новими сучасними електронними сервісами, зокрема: ✔️умовами реєстрації, перереєстрації та резервуванням часу через сервіс «Електронна черга», ✔️можливістю заповнення "Анкети пошукача роботи" за допомогою QR-коду, ✔️інтернет-порталом Державної служби зайнятості, де є можливість проходження он-лайн тестування. 
Фахівець з профорієнтації розповіла учням ??про формулу успішного вибору професії: «Хочу-Можу-Треба». Школярі дізналися, які професії найбільш затребувані на ринку праці району, перспективи працевлаштування за ними та навчальні заклади, в яких їх можна здобути. Цікаво було дітям почути і про професії майбутнього. 
Мешканці були задоволені можливістю отримання послуг служби зайнятості безпосередньо на виїзному заході, під час якого бажаючих громадян було запрошено відвідати районну філію для більш детального консультування та пошуку і підбору підходящої роботи.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

24 жовтня 2019 року

2️⃣4️⃣ жовтня 2019 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч із керівництвом Філії "Старовижівський автодор" ДП "Волинський облавтодор"? з питань вивчення поточної і перспективної потреби в кадрах.
?У важливій сфері транспортного господарства, що обслуговує три райони: Старовижівський, Ратнівський та Камінь-Каширський, де працює 67 професіоналів???, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей економіки та "життєдіяльність" населених пунктів.
В.о.директора районної філії Тетяна Гаврилюк привітала працівників дорожнього господарства з наступаючим професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.
?Розвиток дорожнього господарства, підвищить престиж дорожнього робітника, сприятиме створенню нових робочих місць.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

24 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

23 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

22 жовтня 2019 року

#Рекрутинг_он_лайн: Дорогу люди вибирають самі❗️

Залишитися без роботи та фінансової стабільності – це випробування для будь-якої людини, а особливо для жінки з ?‍?‍?малолітніми дітьми.

Леся Лемешук майже 1️⃣5️⃣ років працювала головним бухгалтером у Старовижівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У зв’язку з реорганізацією установи – лишилася без роботи. Тож пошук підходящої посади для пані Лесі був першочерговим завданням.

У травні 2019 року вона звернулася до Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та заповнила анкету у фахівця з рекрутингу. Крім того, будучи завзятою і наполегливою, займалася самостійним пошуком роботи через знайомих, відвідувала підприємства й організації Старовижівський район. Проте все було марно, оскільки пані Леся і надалі хотіла працювати за фахом.

Коли в Територіальному центрі соціального обслуговування населення з’явилася вакансія бухгалтера, фахівець із рекрутингу запропонувала Лесі Лемешук пройти співбесіду. А з 16 липня вона розпочала працювати за спеціальністю.

«Я твердо переконана – дорогу люди вибирають самі! Я задоволена своєю роботою та вдячна районній службі зайнятості за допомогу у працевлаштуванні», – зазначила пані Леся.

Адже, щоб почуватися щасливим на роботі і в роботі – необхідно знайти такий вид діяльності, до якого лежить душа. 
#ВОЦЗ #ДЦЗ #Стара_Вижівка

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

18 жовтня 2019 року

18 жовтня, фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели виїзний захід в Смідинська громада. Під час якого, ознайомили із можливістю заповнення "Анкети пошукача роботи" за допомогою QR-коду.
Крім того, зустрілись з волонтером Корпусу Миру Carson Poling, який працюватиме над подальшим розвитком громади. В ході бесіди волонтер погодився відвідати районну філію, для ознайомлення із специфікою роботи та планування спільних заходів.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

18 жовтня 2019 року

18 жовтня, відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року. З метою формування в учнівської молоді розуміння того, що людська гідність, права людини⚖️ є найвищою цінністю?, фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнів 10-го класу Опорного навчального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Смідин" (Смідинська громада).
В ході якого учні дізналися про характерні ознаки торгівлі людьми, отримали корисну інформацію про допомогу, яку можуть отримати постраждалі особи, до кого звернутися за порадою та допомогою. Адже слід пам’ятати, ?що стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації?.
#ВОЦЗ #протидіяторгівлілюдьми #людина_не_товар

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

18 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

18 жовтня 2019 року

#ДЦЗ #ВОЦЗ #запитання_відповіді #працевлаштування_іноземців
Чи можуть іноземці працевлаштуватися в Україні? Так, працівники служби зайнятості можуть допомогти таким громадянам працевлаштуватися ОФІЦІЙНО!

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

18 жовтня 2019 року

Один із найважливіших кроків?‍♀️?‍♂️ у житті - вибір професії.?Волинський ОЦЗ проводить серед школярів тестування ?‍??‍? з діагностики здібностей та вибору професії на інтернет-платформах?? "Профорієнтація та розвиток кар'єри" і "Моя професія: консультаційна мережа" (http://profi.dcz.gov.ua/).❗️ Про результати роботи з майбутніми абітурієнтами??? - у РоstФактум?

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

17 жовтня 2019 року

-менеджменту у плануванні та використанні часу для пошуку роботи, підвищення особистої і професійної ефективності, надання комплексу знань з підвищення конкурентоспроможність молоді на ринку праці – ?це було основною метою семінарів-тренінгів. 
Адже, володіння основами тайм-менеджменту (технікою раціонального використання власного часу) сприятиме: виконанню роботи молодою людиною з меншими затратами часу, кращій організації праці, зменшенню помилок при виконанні своїх обов’язків та досягненню поставлених цілей ?найбільш коротким шляхом.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

17 жовтня 2019 року

???УВАГА❗️???

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

16 жовтня 2019 року

Запрошуємо скористатись!!!
За більш детальною інформацією прохання звертатись до фахівців Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості (смт Стара Вижівка вул. Лесі Українки, 1а).

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

16 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

11 жовтня 2019 року

11 жовтня в Старовижівській районній державній адміністрації в.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк взяла участь у зустрічі з учасниками ООС (АТО ) з нагоди Дня захисника України??????. Під час якої поінформувала присутніх про надані послуги демобілізованим військовослужбовцям, які звертались до районної служби зайнятості.
?Крім того, з нагоди цього величного свята, в районному будинку культури відбулись урочистості та святковий ?концерт "Свято мужності й відваги". До участі в заході були запрошені учасники антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України та члени їх сімей, родини загиблих в АТО, представники ветеранських організацій району, представники трудових колективів, громадськість.
Під час свята учасників АТО, які з честю та гідністю виконали громадянський обов’язок при захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції нагороджено відзнаками? та грамотами? Президента України «За участь в антитерористичній операції».
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

11 жовтня 2019 року

Прийміть найщиріші вітання❗️

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

11 жовтня 2019 року

#Люди_району: Сергій Махонюк – вчорашній військовий, а нині – будівничий

Одне з підприємств на ринку будівельних робіт Старовижівщини – спільне міжгосподарське підприємство у сфері агропромислового ?будівництва «Стара Вижваагробуд», яке з 2015 року очолюєСергій Махонюк. Окрім того, він голова Громадської організації « "Старовижівська районна ветеранська спілка учасників АТО».

Патріотично налаштований, ?‍♂️пан Сергій у 2014 році став на захист цілісності та державних інтересів ??України, безпосередньо перебував у зоні антитерористичної операції. Після повернення лейтенант Махонюк вирішив протиставити воєнній руйнації професію ?будівничого, оскільки змалечку спостерігав за батьками, для котрих будівельна справа була сенсом життя. Не випадково здобув другу вищу освіту за фахом промислове й цивільне будівництво.

Звичайно, будівельна галузь району нині переживає не кращі часи. Але коли приходять молоді амбітні люди, то в неї є перспектива. Бо ж повірили у це працівники підприємства.

На сьогодні «Стара Вижваагробуд» – субпідрядник з будівництва та ремонту закладів соціальної сфери у Старовижівський район. Один із масштабних будівельних об’єктів – новий навчальний заклад у селі Любохини, будівництво якого вже на завершальному етапі. Крім того, укладають договори зі Старовижівською об’єднаною територіальною громадою на поточний та капітальний ремонт дошкільних навчальних закладів.

Сергій Махонюк тісно співпрацює зі Старовижівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. За час його керівництва вдалося укомплектувати 92 вакансії та 1561️⃣5️⃣6️⃣пропозицій на тимчасові роботи. Роботодавець здійснює довіз до місця роботи та готовий іти назустріч усім охочим працювати.
Талант молодого керівника, його організаторські здібності допомагають розвитку підприємства та налагодженню тісних партнерських відносин.

#ВОЦЗ #ДЦЗ #Стара_Вижва

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

10 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

9 жовтня 2019 року

Знайти ? роботу стає простіше!?

Задля наближення послуг ?‍??‍? до населення, відділ організації надання послуг роботодавцям Волинського обласного центру зайнятості спільно з сектором рекрутингу ВОЦЗ розробили оголошення? ? 
Відтепер кожен може дізнатися про послуги служби зайнятості і максимально спростити пошук роботи.? Для цього достатньо зателефонувати? за номерами, вказаними в оголошенні, або ж з допомогою смартфона відсканувавши QR-код.?

Із нами знайти ? роботу простіше!?

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

8 жовтня 2019 року

Шановні служителі закону❗️
Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста❗️
Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

8 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

4 жовтня 2019 року

Щиро вітаємо❗️

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

4 жовтня 2019 року

?УВАГА❗️❗️❗️

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

4 жовтня 2019 року

4 жовтня 2019 року в.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяною Гаврилюк проведено зустріч із керівництвом ТзОВ "Паливо-торф".
Товариство займається виробництвом паливних гранул.
У зв'язку із зростанням попиту на їх продукцію, виникла потреба в працівниках на виконання робіт тимчасового характеру. Тому, під час зустрічі обговорили можливість створення тимчасових робочих місць на виробництві.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

4 жовтня 2019 року

❗️Ми працюємо ?‍??‍? над вирішенням проблем зайнятості й наближенням соціальних послуг до жителів ОТГ. Аби мотивувати людей до ефективної зайнятості?‍⚕️?‍??‍♀️ та допомогти громадам із вирішенням кадрових питань,? у грудні минулого року ВОЦЗ презентував унікальний проєкт? "Успішна громада".? Проміжні результати?‍??‍? - у PostФактум?

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

3 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

2 жовтня 2019 року

2️⃣ 2 жовтня 2019 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели захід для дітей із особливими освітніми потребами в комунальній установі «Старовижівський інклюзивно-ресурсний центр» Старовижівської районної ради. 
?Діти називали професії, які знають та відгадували загадки, дехто ділився ким хоче стати в майбутньому.
 Основне завдання служби зайнятості – навчити дітей орієнтуватись у світі професій і розуміти їх значення в житті кожної людини. Розвивати особливі якості кожної дитини, виховувати повагу до людей різних професій.
❗️Важливо давати дітям можливість проявляти себе та ставати повноцінними членами суспільства.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #дітямпропрофесії

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

2 жовтня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

1 жовтня 2019 року

Завдяки співпраці Міністерства юстиції України та Державної служби зайнятості створено новий механізм сприяння виконанню рішення суду про стягнення аліментів.

 
Світлина від Я МАЮ ПРАВО.

25 вересня 2019 року

#юридичний_лікнеп #ДЦЗ #ВОЦЗ

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

 20 вересня 2019 року

?За більш детальною інформацією прохання звертатись до фахівцівСтаровижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості або за номером телефону (03346)21990❗️

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

19 вересня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

18 вересня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

18 вересня 2019 року

 

✔️ Професійне навчання для пошукачів роботи ?

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.
Волинський обласний центр зайнятості

✔️ Професійне навчання для пошукачів роботи ?

Довідково?: професійне навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне - за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Під час навчання безробітні громадяни отримують: - допомогу по безробіттю у розмірах і термінах, відповідно до чинного законодавства України; компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання і назад; безкоштовне проживання у гуртожитку, якщо професійне навчання організоване не за місцем їх постійного проживання.

 

18 вересня 2019 року

В.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк була учасником Базового тренінгу Програми " Молодіжний працівник"

 
Світлина від Молодіжний центр YouthСфера.

12 вересня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

12 вересня 2019 року

12 вересня 2019 року в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості 
пройшов захід в рамках реалізації проекту "Територія майстерності" на тему: "Гелікокультура (равликові ферми) – як перспективний напрямок розвитку малого агробізнесу" за участю головного спеціаліста відділу регіонального розвитку управління економіки Альони Дички.
Присутні ознайомились як правильно влаштувати равликову ферму та із способами розведення равликів. 
Розводити равликів навіть простіше, ніж вирощувати птицю або кроликів: равлики не вибагливі в харчуванні, вимагають менше уваги, часу, місця і витрат. 
Створення таких екзотичних ферм в Україні набуває небаченої популярності. Почати можна з мінімальними вкладеннями, а отримати прибуток — досить швидко.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

11 вересня 2019 року

?10 вересня 2019 року у Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання Управління Держпраці у Волинській області для роботодавців району на тему «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників».
?Провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Гаврилюк ознайомила присутніх із станом ринку праці в районі, послугами, які надає служба зайнятості, в тому числі і за допомогою електронних сервісів та можливими шляхами співпраці.
❗️Людмила Шкуро - головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці детально роз’яснила присутнім роботодавцям мету та основні завдання проведення атестації робочих місць за умовами праці. Було зазначено, що головною метою атестації є регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров’я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах. 
?Іван Мартинчук – лікар з гігієни праці акцентував увагу присутніх на необхідність дотримання вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, своєчасне виявлення ранніх ознак професійних та професійно обумовлених захворювань.
❗️Уляна Коваль – головний державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю зупинилася на дотриманні законодавства про працю та ознайомила присутніх з новим Порядком здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю, про легалізацію використання праці найманих працівників та про розміри штрафів за порушення чинного законодавства.
?‍?Спілкування між представниками всіх сторін проходило у теплій та довірливій атмосфері, завдяки чому кожен з учасників отримав багато корисної інформації.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 

11 вересня 2019 року

#Люди_району: 5 «китів» бізнесу від Олени Фасолі

Із моменту заснування компанія «Нова пошта» пропонує своїм клієнтам високоякісні та зручні послуги експрес-?доставки у будь-яку точку ??України. Швидке та надійне відправлення забезпечує злагоджена робота її працівників.

Олена Фасоля зареєструвалась як фізична особа-підприємець 5 липня 2005 року. А з липня 2012-го працює під брендом «Нова пошта» на підставі укладеного франчайзингового договору. Наразі в районі відкрили 2️⃣ відділення «Нової пошти»: в селищі Стара Вижівка і селі Кримне. Також функціонує 5 пунктів видачі поштових перевезень. Крім того, підприємець має відділення і в Ратнівському районі.

За ⌚️час провадження своєї діяльності до районної служби зайнятості Олена Фасоля подала 33 вакансії, 32 – фахівці укомплектували. Нині у штаті 19 працівників, з-поміж них 1 – з наданням компенсації єдиного внеску. За вагомий особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, активність, плідну співпрацю та з нагоди Дня підприємця пані Олені вручили? Подяку від служби зайнятості.

«Робота компанії «Нова пошта» ґрунтується на п’яти принципах: якість, сервіс, персонал, розвиток, ефективність. Ними й керуємося у своїй роботі, – говорить Олена Фасоля. – Це дозволяє стати лідером на ринку експрес-доставки в регіоні. У нашій ?команді панує атмосфера співпраці та взаємодопомоги, відповідальності та орієнтованості на позитивний результат. Ми цінуємо своїх працівників, створюємо комфортні умови роботи».

#ВОЦЗ #ДЦЗ #Стара_Вижівка

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

 

9  вересня 2019 року

 

4 - 6 вересня 2019 року у Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проходив Молодіжний працівник - базовий тренінг Програми для об’єднаних територіальних громад Старовижівщини.
?Учасники тренінгу дізнавались про:
?молодіжну роботу в громадах,
?вивчали форми роботи з молоддю,
?аналізували молодіжну політику своєї громади,
?вивчали різні рівні організації молодіжної політики.

Розбиралися в таких поняттях, як громада, активізація громади, мобілізація громади.
?Працювали в "полі"- опитували молодь? селища, щодо потреб; запитували де найчастіше молоді люди відпочивають у Старій Вижівці, чого не вистачає та на скільки молодь готова долучатися до молодіжних ініціатив та які вони мають бути.
?Малювали ідеального молодіжного працівника, розбирали його складові.
❗️В.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк взяла участь у цьому тренінгу?‍?, оскільки одним із приорітетних завдань служби зайнятості є робота з молоддю?.
?Вагому роль в своїй роботі фахівці районної філії приділяють профорієнтації молоді, а отримані знання будуть використані на практиці.
?Служба зайнятості – це сучасна сервісна установа, яка готова прийти на допомогу кожному, використовуючи сучасні підходи та сервіси.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

9 вересня 2019 року

Нещодавно в.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк провела декілька індивідуальних зустрічей з фізичними особами-підприємцями Старовижівщини. 
Людмила Володимирівна Мікоян є власницею продуктового магазину.
Світлана Максимівна Чорна має мережу ветеринарних аптек в районі.
Під час зустрічей обговорювали перспективну потребу в працівниках та інструменти підтримки малого бізнесу.
Співпраця з роботодавцями є невід'ємною складовою діяльності служби зайнятості.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

9 вересня 2019 року

Волинська обласна служба зайнятості приділяє особливу❗️ увагу працевлаштуванню осіб із інвалідністю. Про напрацювання в цьому напрямку – у PostФактум?
Валерій Вавренчук Olga Tereshchuk Olha Belash Наталія Ковальчук
#ДЦЗ #ВОЦЗ #PostФактум

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

6 вересня 2019 року

В.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк 5 вересня 2019 року провела індивідуальну зустріч з фізичною особою-підприємцем Оленою Фасолею. Під час якої обговорили перспективну потребу в працівниках та ознайомили з інструментами підтримки служби зайнятості.
За вагомий особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, ділову активність, плідну співпрацю зі службою зайнятості та з нагоди Дня підприємця Олені Ігорівні було оголошено подяку.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

5 вересня 2019 року

5 вересня 2019 року в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості відбулось бліц-навчання для фізичних осіб підприємців на тему "Підтримка розвитку малого бізнесу".

В.о.директора районної філії Тетяна Гаврилюк ознайомила з інструментами підтримки служби зайнятості присутніх підприємців. Надзвичайно важливим для сучасного ринку праці є створення робочих місць у малому бізнесі. Служба зайнятості підтримує безробітних в організації підприємницької діяльності. Попередньо  здійснюється навчання безробітних основам ведення бізнесу на спеціалізованих семінарах з підприємництва. Для запровадження власної справи служба зайнятості здійснює одноразову виплату допомоги по безробіттю.Так, наприклад, Сергій Волох, дізнавшись про державну підтримку підприємницької ініціативи звернувся до районної служби зайнятості, отримав інформаційні та консультаційні послуги, пройшов професійне навчання, успішно захистив бізнес-план та одержав одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи – надання послуг з ремонту і технічного обслуговування комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та іншого периферійного обладнання.
Ганна Деркач, теж скористалась послугами щодо організації власного бізнесу і радить незайнятому населенню звертатись за кваліфікованою допомогою до фахівців районної філії.
Заступник начальника відділу призначення та перерахунку пенсій управління застосування пенсійного законодавства ГУ ПФУ у Волинській області Оксана Дідух розповіла про порядок сплати єдиного внеску та зарахування стажу фізичним особам і найманим працівникам.
Начальник Старовижівської ДПІ Любомльського управління ГУДПС у Волинській області Валерій Мержвинський - про оподаткування діяльності малого бізнесу та порядок оформлення найманих працівників на роботу.
По завершенні заходу відбулось активне обговорення та обмін думками.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

5 вересня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

5  вересня 2019 року

Тренінг "Молодіжний працівник"
⚠️ це програма для тих хто працює з молоддю, для молоді та разом з молоддю, а фахівцям Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості часто доводиться вирішувати проблеми молоді.

 
Світлина від Смідинська громада.

4 вересня 2019 року

3 вересня 2019 року в.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк провела індивідуальну зустріч з фізичною особою-підприємцем Миколою Олександровичем Селещуком. Під час якої обговорили перспективну потребу в працівниках та інструменти підтримки розвитку малого бізнесу.

 
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

4 вересня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

30 серпня 2019 року

Фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості тісно співпрацюють з приватними підприємцями для вирішення проблем працевлаштування незайнятого населення, створення додаткових робочих місць як в районі так і в громадах.
30 серпня 2019 року в Старовижівській об’єднаній територіальній громаді відбулось урочисте святкування Дня підприємця.

Виконуюча обов’язки директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  Тетяна Гаврилюк ознайомила присутніх підприємців з інструментами підтримки служби зайнятості та ознайомила з історіями успіху фізичних-осіб підприємців, які започаткували підприємницьку діяльність за сприяння служби зайнятості. 
За вагомий особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, ділову активність, плідну співпрацю зі службою зайнятості та з нагоди Дня підприємця було оголошено подяки Шлапай Людмилі Миколаївні, Бащуку Олександру Володимировичу та Фасолі Олені Ігорівні.
Тетяна Василівна, побажала міцного здоров'я, успіхів у бізнесі, гараздів у родинах та у всіх починаннях і справах!
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

29 серпня 2019 року

В.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк 28 серпня 2019 року провела індивідуальну зустріч з фізичною особою-підприємцем Смідинська громада Олександром Степановичем Супрунюком. Під час якої обговорили перспективну потребу в працівниках та ознайомили з інструментами підтримки служби зайнятості.
За вагомий особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, ділову активність, плідну співпрацю зі службою зайнятості та з нагоди Дня підприємця Олександу Степановичу було оголошено подяку.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

29 серпня 2019 року

Чи знаєте ви, скільки потрібно дати корові води, щоб вона давала по 20 літрів молока на день? Як не прогавити оптимальні строки початку "зелених жнив"?

На ці та інші запитання пошукачі роботи Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості мали змогу почути відповіді 28 серпня 2019 року під час презентації проєкту ТзОВ "УкрМілкІнвест" щодо створення сімейних молочних ферм.
– Ми пропонуємо підтримку тим, хто хоче відкрити власну міні-ферму з 10 корів, надаємо допомогу у фінансуванні на будівництво ферми, придбання обладнання та великої рогатої худоби, консультативний супровід - проінформувала аудиторію менеджер з регіонального розвитку у Волинській області Наталія Дудас. 
Наталія Миколаївна розповіла, що проєкт «Створення сімейних ферм» розпочав роботу у листопаді 2017 року на території Рівненської та Хмельницької областей. За цей період в рамках проєкту створили 10 сімейних ферм із поголів’ям від 10 до 36 корів. У перспективі створення молочних ферм також у Волинській області.
В ході зустрічі присутні отримали роз’яснення щодо створення та реєстрації сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #сімейнімолочніферми

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

28 серпня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

23 серпня 2019 року

Об'єднані територіальні громади стають успішними разом ?із Волинським обласним центром зайнятості? Про підсумки роботи проєкту "Успішна громада" за 7️⃣ місяців 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ року - сьогодні у PostФактум?

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

 

23 серпня 2019 року

22 серпня 2019 року для безробітних Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості за участі представниківВійськова частина 1141 Національної гвардії України м. ЛуцькЗахідного оперативно-територіального управління та Старовижівського районного військового комісаріату було проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Представники Національної гвардії України розповіли про вакантні посади для чоловіків, можливості навчання та кар’єрного зростання по службі, соціальні гарантії та матеріальне забезпечення, що надається державою військовослужбовцям. Наголосили, що бажаючі проходять певний відбір за фізичними, психологічними та моральними якостями. Служба в НГУ гарантує працевлаштування на престижні посади, гідне матеріальне та медичне забезпечення, можливість отримання безкоштовної вищої освіти та, по закінченню служби – гідне пенсійне забезпечення. 
Також присутніх поінформували про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом та до резерву Збройних Сил України(ОР-2).
#ДЦЗ #ВОЦЗ #службаЗСУ
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

23 серпня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

22 серпня 2019 року

22 серпня 2019 року на засіданні колегії Старовижівської районної державної адміністрації в.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк доповідала про хід виконання Програми зайнятості населення Старовижівського району за перше півріччя 2019 року.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

15 серпня 2019 року

Запитання - відповіді

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

13 серпня 2019 року

1️⃣3️⃣ 13 серпня в рамках реалізації проекту "Територія майстерності" для жителів сільської місцевосці, які перебувають на обліку вСтаровижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему: "Сільськогосподарська кооперація - шлях до успіху?". До участі у заході запрошено головного спеціаліста відділу інвестицій і регіонального розвитку Старовижівської районної державної адміністрації Альону Дичку.
Оскільки, сільськогосподарська кооперація є ефективним механізмом забезпечення конкурентоспроможності малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників, то обговорювали? її зміст, сутність та основні етапи створення. Безробітні мали можливість переглянути? презентації діючих кооперативів, які успішно функціонують на території України??
Отже, сільськогосподарська кооперація – це вид діяльності, що базується на об’єднанні ресурсів? (фізичних?, розумових ✍️ і матеріальних?) для досягнення спільної мети?.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

2 серпня 2019 року

222222  2 серпня 2019 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели просвітницьку акцію в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії до ?Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на ?залізничному вокзалі селища.
Оскільки проблема торгівлі людьми, на превеликий жаль, є актуальною на сьогодні, то метою даного заходу, є підвищення рівня обізнаності серед населення?. Тільки тоді, коли люди будуть знати свої права, як себе захистити, до кого звернутися за допомогою?, коли ця допомога потрібна з нею можна боротися. Тому, фахівці служби зайнятості інформували про основні види, випадки та наслідки торгівлі людьми. Крім того, роздавали буклети з ☎️телефонами національної «гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, що стануть внагоді кожному, хто бодай на який термін хоче ?виїхати за кордон. Адже чим більше ?інформації, тим більше людина захищена. 
Основне завдання привернути увагу ?та попередити негативні наслідки, які можуть трапитися, а скористатися порадою чи ні – це вже вибір самої людини.

#ДСЗ #ВОЦЗ #торгівлялюдьми
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

1 серпня 2019 року

ПРОТИСТОЯТИ ЗАГРОЗАМ ЧАСУ

У рамках всеукраїнської ? інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 3️⃣1️⃣ липня 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ року фахівцямиСтаровижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проведено семінар "Запобігання нелегальні трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці". До проведення заходу долучилась Тетяна Люклянчук – начальник служби у справах дітей Старовижівської РДА.
Торгівля людьми не оминула жодну країну світу?. Цей надзвичайно небезпечний злочин?, полягає в ?посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. «Торгівля людьми становить суспільну небезпеку для жінок?‍♀️, чоловіків?‍♂️ і дітей?‍?‍?, яких використовують з метою жебракування, сексуальної експлуатації, та залучення до інших незаконних видів діяльності, які принижують честь та гідність людини» - наголосила Тетяна Василівна.
Крім того, безробітні переглянули соціальні відеоролики? з протидії торгівлі людьми, які не залишили байдужим нікого. Такі заходи спрямовані на попередження торгівлі людьми та надання допомоги і захисту постраждалим особам.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #торгівлялюдьми

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

1 серпня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

30 липня 2019 року

А ви знаєте, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на здобуття безкоштовної освіти? Протягом січня-червня 2019 року такою можливістю скористалися 722 особи7️⃣722

 
Світлина від Державна служба зайнятості.

30 липня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.
 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.
 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

29 липня 2019 року

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову робітничу професію? Усе це можливо завдяки нашим центрам професійно-технічної освіти, яких в Україні аж 11. Протягом січня-червня 2019 року майже 3️⃣5️⃣ тисяч людей проходили таке навчання в ЦПТО! І все це безкоштовно! Найбільш актуальними були такі професії: електрозварювальник, кухар, маляр, швачка, перукар тощо.

 
Світлина від Державна служба зайнятості.

26 липня 2019 року

Служба зайнятості знайомить сільських жителів ??‍??‍♀️ з новими перспективними напрямками ведення особистого селянського господарства.
Сьогодні 2️⃣6️⃣ липня, в рамках реалізації агропроекту «Територія майстерності» пошукачам роботи, які перебувають на обліку вСтаровижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості розповідали про корисні та цілющі властивості лохин?
?Захід відбувся на території садиби? в селі Дубечне, за участю консультанта-практика, яка продовжує сімейну справу, Марії Маник.
«Лохина - справжня скарбниця? вітамінів, мікроелементів і біологічно активних речовин, що відповідають за правильне функціонування людського організму?» - говорить Марія Миколаївна.
Бізнес в селі на лохині займає багато часу⌚️ та вимагає чимало зусиль, але результат вас потішить. Оскільки ягода смакує? дітям і дорослим, легко зберігається і після заморожування не втрачає свого смаку.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 

26 липня 2019 року

У 1️⃣ півріччі 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ року Волинський обласний центр зайнятості надав послуги для 1️⃣0️⃣3️⃣4️⃣ безробітних осіб із особливими потребами. 4️⃣6️⃣із них пройшли професійне навчання за рахунок коштів?Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття?
Деталі⤵️
#ДСЗ #ВОЦЗ #PostФактум

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

25 липня 2019 року

?Літо — це не тільки пора, коли можна відпочивати? та подорожувати✈️, а і гарна можливість отримати додатковий заробіток? на сезонній роботі. 
Ринок праці має свої сезонні коливання. Влітку у роботодавців з'являється необхідність укомплектування сезонних вакансій, а у пошукачів роботи є можливість попрацювати. 2️⃣5️⃣ липня фахівціСтаровижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели креативний, актуальний, неординарний та тематичний захід служби зайнятості «Робота на літо і не тільки», де ознайомлювали жителів селища? та району із пропозиціями роботи на літо, актуальними вакансіями та новими сучасними сервісами. 
?Особи, які зацікавлені в працевлаштуванні мали можливість заповнити ?анкети ?для внесення в базу рекрутингу та отримати?флаєр із пропозиціями роботи.
Такі заходи сприяють забезпеченню по шукачів роботи офіційним місцем праці та максимально наближують службу зайнятості до суспільства❗️❗️❗️
#ДСЗ #ВОЦЗ #робота_на_літо
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

25 липня 2019 року

#запитання_відповіді #ДСЗ #ВОЦЗ
Чи можуть пошукачі роботи з особливими потребами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, скористатися послугою професійного навчання?

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

24 липня 2019 року

Громадські роботи за півріччя

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

24 липня 2019 року

Люди району: успіх – це результат правильних рішень

Розвиток ?будівельної інфраструктури підтверджує бажання старовижівчан будуватися, впорядковувати села й містечка за європейськими стандартами та культурою.

У квітні 2013 року ?‍?безробітна Елена Євтушик-тищук вирішила започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості. У минулому – вчитель ?‍?іноземної мови в одній із сільських сіл Старовижівського району, а нині пані Олена власниця магазину «Будівельна база». Тут можна придбати будь-які матеріали для ?будівництва, а також все необхідне для внутрішніх робіт, електроінструменти з гарантійним терміном експлуатації. Сьогодні торговельний заклад не просто дилер найпопулярніших і перевірених часом марок матеріалів для будівництва та оздоблення, але й один із лідерів на ринку району. Задля заохочення покупців та збільшення рівня продажів діє гнучка система знижок постійним ?‍♂️?‍♀️клієнтам. Окрім того, здійснюють доставку товарів у межах району та області. Підприємець успішно працює з «теплими» кредитами, що пропонують місцеві банки.

Олена Тищук тісно співпрацює зі Старовижівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості (Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості). За цей час за допомогою служби зайнятості роботодавцю укомплектували 1️⃣1️⃣вакансій та ухвалили два рішення про відшкодування компенсації фактичних? витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Середньооблікова чисельність штатних працівників – шестеро осіб із досвідом роботи в будівельній галузі. ?‍♀️Роботодавець підтримує корпоративну культуру, забезпечує гідну ?заробітну плату та позмінний графік роботи, який визначається для кожного працівника індивідуально.

Приємно, звичайно, що колишні пошукачі роботи реалізовують себе у професійній сфері. Бажаємо, аби бізнес, на який зважилася пані Олена, розвивався та приносив хороші прибутки.

#Люди_району #ВОЦЗ #ДСЗ #Стара_Вижівка

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

24 липня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

23 липня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

19 липня 2019 року

??? Зверніть увагу‼️‼️‼️

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

19 липня 2019 року

 

 

#запитання_відповіді #ДСЗ #ВОЦЗ
Як змінити спеціальність, професію, не витративши зі свого гаманця жодної гривні

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

18 липня 2019 року

Для якісного результату потрібно постійно вдосконалюватись

17 липня у Старовижівській районній філії ВОЦЗ відбувся завершальний тренінг на тему «Організація взаємодії між фахівцями центрів зайнятості щодо надання якісних та результативних послуг клієнтам служби зайнятості». Учасники заходу – заступники директорів-начальники відділів надання соціальних послуг й заступники начальників відділів надання соціальних послуг Старовижівської, Ратнівської, Любешівської, Камінь-Каширської, Шацької та Турійської районних філій обласного центру зайнятості.

Під керівництвом заступника директора Волинського ОЦЗ Taras Semenyukфахівці відпрацювали ключові механізми задоволення потреб клієнтів служби зайнятості: як безробітних, так і роботодавців.

Аналізуючи серію вже проведених тренінгів, пан Тарас зосередив увагу присутніх на постійному професійному рості та вдосконаленні процесу надання послуг, за напрямками, як роботодавцям, так і пошукачам роботи.Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

17 липня 2019 року

 
Світлина від Волинський обласний центр зайнятості.

16  липня 2019 року

 

Володарі фінансів?, повелителі дебетів і кредитів,

???вітаємо вас з вашим професійним святом!
✔️Щоб облік приносив вам приголомшливу радість