Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
01.06.2 n
 
 
Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей наших дітей, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

unnamed12
 
 
Упродовж останньої доби на Старовижівщині виявлено 5 нових випадків коронавірусної інфекції: с. Мокре – 3, с. Дубечне – 1, с. Сереховичі – 1.

За весь період спостереження в районі лабораторно методом ПЛР підтверджено 53 випадки захворювань на Covid-19, два з яких летальні. Одужали 43 старовижівчанина.

01.06
 
 
 
Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в перший літній день в Україні, як і в усьому світі, усі ми – і діти, і дорослі, відзначаємо гарне і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

29.2 n
 
 
 
 
Інформацію про роботу Буцинського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади заслухали сьогодні, 29 травня, на засіданні колегії райдержадміністрації, яку провів голова районної державної адміністрації Максим Приймачук.

29.3 n
 
 
29 травня під керівництвом голови районної державної адміністрації Максима Приймачука відбулась нарада з питань завершення  2019-2020 навчального року в загальноосвітніх закладах району. Зокрема, мова йшла про річне оцінювання учнів в дистанційному режимі, особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році, питання роботи закладів освіти в умовах карантину.

unnamed12
 
 
Упродовж останньої доби на Старовижівщині не виявлено нових випадків коронавірусної інфекції.

За весь період спостереження в районі лабораторно методом ПЛР підтверджено 48 випадків захворювань на Covid-19, два з яких летальні. Одужали 43 старовижівчанина.

unnamed09090909
 
 
28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.

У запуску послуги взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник Голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

28.1 n
 
 
 
 
 
Указом Президента України № 131/2020 від 7 квітня 2020 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагороджено Тишика Юрія Анатолійовича.

28 травня високу державну нагороду матері загиблого Героя Олені Олегівній вручили голова районної державної адміністрації Максим Приймачук та районний військовий комісар Віталій Гайда.

unnamed12
 
 
Упродовж останньої доби на Старовижівщині виявлено 1 новий випадок коронавірусної інфекції. Захворів житель с. Мокре.

За весь період спостереження в районі лабораторно методом ПЛР підтверджено 48 випадків захворювань на Covid-19, два з яких летальні. Одужали 43 старовижівчанина.

20200527183012

 
Нарада з головами Ковельської, Рожищенської, Любешівської та Старовижівської райдержадміністрацій на виконання доручення голови ОДА Юрія Погуляйка відбулася сьогодні, 27 травня 2020-го року, в обласній державній адміністрації під керівництвом його заступників Тетяни Щербак та Олександра Троханенка. До слова, подібні наради з керівниками районів будуть постійними.

7b8d
 
 
 
 
 
Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Дотримання фізичної дистанції та самоізоляція — це ті, заходи, які мають застосовуватися не лише під час карантину, а і тоді, коли це фактично необхідно. Тому варто розуміти чим карантин відрізняється від самоізоляції та фізичного дистанціювання.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт