Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
im578x383 0440Упродовж останньої доби на Старовижівщині зареєстровано 2 нові випадки коронавірусної інфекції. Хворобу діагностовано у жит. с. Смідин.

Загалом за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 156 жителів району. Наразі одужали 137 старовижівчан, 7 хворих лікуються стаціонарно (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 10 - перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Два випадки хвороби, на жаль, завершились летально.

efa5ca4 2073909
 
Упродовж останньої доби на Старовижівщині зареєстровано 1 новий випадок коронавірусної інфекції. Хворобу діагностовано у жит. с. Дубечне.

Загалом за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 154 жителів району. Наразі одужали 137 старовижівчан, 7 хворих лікуються стаціонарно (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 8 - перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Два випадки хвороби, на жаль, завершились летально.

6667 n
 
19 жовтня голова райдержадміністрації Максим Приймачук взяв участь у засіданні тридцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та прийняли рішення:

- про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019р. «Про районний бюджет на 2020 рік»;

im578x383 0440Упродовж останньої доби на Старовижівщині зареєстровано 6 нових випадків коронавірусної інфекції. Хворобу діагностовано у 2 жит. с. Седлище, по одному у випадку у с. Текля, Нова Вижва, Сукачі та смт Стара Вижівка.

Загалом за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 153 жителів району. Наразі одужали 137 старовижівчан, 6 хворих лікуються стаціонарно (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 8 - перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Два випадки хвороби, на жаль, завершились летально.

unnamed12
 
Упродовж минулої доби на Старовижівщині нових випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Загалом за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 147 жителів району. Наразі одужали 135 старовижівчанин, 5 хворих лікуються стаціонарно (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 5 - перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Два випадки хвороби, на жаль, завершились летально.

1511 n
 
 
15 жовтня заступник голови райдержадміністрації Валентин Чих провів чергове засідання районної групи моніторингу виконання вимог рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

trp84amuzlifs55hw2ukh8zwnc1jwg2q
 
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

– На засіданні Кабміну було розглянуто низку питань, зокрема щодо внесення змін до постанови, яка регламентує умови карантину на території України. Перше: дію карантину подовжено до 31 грудня 2020 року.

miscevi 2020 1
 
25 жовтня 2020 року українці обиратимуть нову місцеву владу.

Вибори відбуватимуться за нормами нового Виборчого кодексу України і будуть дещо відрізнятися від виборів до місцевих органів влади, які відбулися у 2015 році.

Перш за все, змінилася форма бюлетеня. Тепер виборець може обирати тих членів партії, яким віддає перевагу.

efa5ca4 2073909Упродовж останньої доби на Старовижівщині зареєстровано 2 нові випадки коронавірусної інфекції. Хворобу діагностовано у жит. с. Глухи та смт Стара Вижівка.

Загалом за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 147 жителів району. Наразі одужали 135 старовижівчанин, 5 хворих лікуються стаціонарно (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 5 - перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Два випадки хвороби, на жаль, завершились летально.

151 o
 
14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як 78 років тому Богородиця стала Покровителькою для воїнів Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Усі ті, хто відстоюють незалежність і цілісність нашої держави.

захисника України
 
 
 
Дорогі земляки! Шановні захисники незалежності нашої держави – військовослужбовці, ветерани війни та армійської служби!

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, в День Українського козацтва, в День створення Української Повстанської Армії, ми відзначаємо День захисника України.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт