Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
11.1 n
 
 
Сьогодні, 11 серпня, через нові випадки інфікування COVID-19 голова райдержадміністрації Максим Приймачук скликав позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Як зазначив завідувач районного лабораторного відділення Михайло Дяченко, впродовж останніх днів в районі було виявлено 5 нових випадків захворювання на коронавірус. Один з них, і це найтривожніше, діагностовано у підопічного відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с. Кримне. Нині він пербуває на стаціонарному лікуванні в м. Ковель. 

3489 n
 
 
 
 
11 серпня 2020 року за участю працівників районного сектору УДСНС України та райдержадміністрації проведено рейд з метою виявлення випадків випалювання сухої рослинності та притягнення до відповідальності осіб, які вдаватимуться до протизаконного спалювання післяжнивних рештків та іншої сухої рослинності.

5f31169b8bff5726772634
У понеділок, 10 серпня, під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обговорювалися, зокрема, питання зміни стратегії боротьби з COVID-19, збільшення тестування населення, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відслідковування можливих контактів.

9367 n
 
Упродовж останньої доби на Старовижівщині зареєстровано один новий випадок коронавірусної інфекції. Нововиявлений хворий – житель с Секунь.

Таким чином в районі наразі маємо 89 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 82 старовижівчани. Два випадки хвороби завершились летально.

1088 n
 
З 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

- заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) - до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України

9367 n
 
Упродовж останньої доби на Старовижівщині зареєстровано 4 нові випадки коронавірусної інфекції. Нововиявлені хворі – це жителі: с. Кримне – 3, с. Залюття – 1.

Таким чином в районі наразі маємо 88 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 82 старовижівчани. Два випадки хвороби завершились летально.

abdb37d47a105da0982f6ce7fb4e93ed

 

Шановні працівники ветеринарної медицини Старовижівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Своє життя Ви присвятили одній з найнеобхідніших у нашому суспільстві справі. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, Ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я жителів нашого району.

20180809170506

 

 

Шановні працівники та ветерани будівельної галузі району!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем будівельника. Ваша професія – важлива й дуже необхідна, тому користується пошаною і повагою.

Znimok ekrana 2020 08 05 o 17.59.06
 
 
Цифровізація серед пріоритетів розвитку громад та територій.

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року. Стратегію розроблено Міністерством розвитку громад та територій України за участі Міністерства цифрової трансформації України.

1
 
 
 
 
 
Працівники Старовижівського районного сектору Управління ДСНС у Волинській області продовжують проводити заходи для забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж, а також нагадати громадянам основні правила пожежної безпеки!

rear view of school children sitting at the desk i SJY3X7Q min 1000x600
 
 
1 червня 2020 р. за № 586 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Уряд, зокрема, затвердив Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт