Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
thumb big 420x305 4d62
 
 
Міжнародний день сім’ї відзначають щорічно 15 травня з 1993 року.
Сім’я – це основа основ і для кожної людини і для кожної держави. Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. В нашій державі теж споконвічно складалися традиції, спрямовані на зміцнення сімейних, родинних зв’язків, відповідальності батьків за виховання дітей.

Якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками, є альтернатива 5 сімейних форм виховання: усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу, патронат.

На території Старовижівського району функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, 5 прийомних сімей і 11 сімей опікунів-піклувальників, які взяли на виховання та спільне проживання 39 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та замінили дітям біологічних батьків, стали на певний час опорою, тихою і затишною гаванню, в якій діти черпають життєві сили.

Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами та всередині сім'ї буде мир і любов!

На превеликий жаль, є діти, що за забаганкою долі залишились без батьківського тепла та любові. Шановні родини, і всі небайдужі мешканці Старовижівського району!

Якщо у Вас є бажання допомогти дітям відчути себе синочками та донечками, надати їм сімейний затишок, батьківську турботу і материнську любов, але Ви не визначились із формою сімейного виховання, зверніться за детальнішою інформацією: смт Стара Вижівка, пл. Миру, 3, Служба у справах дітей Старовижівської РДА.

Тетяна Люклянчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт