Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

3412Шановні старовижівчани!

Щороку у третю неділю травня українці вшановують пам'ять жертв політичних репресій – мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму ХХ століття. Ми згадуємо кожного, хто був необґрунтовано звинувачений у злочинах, був позбавлений рідної домівки і висланий на чужину, відправлений у виправно-трудові табори та тюрми, був знищений каральною системою.

Жертвою міг стати будь-хто, хто намагався протистояти владній системі. Під утиск попали і державна, інтелектуальна та творча еліти, і духовенство, і робітники та селяни. Метою таких дій був свідомий намір знищення вільного слова, вільної думки, віри у своє майбутнє.

Та всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти та здобути омріяну поколіннями незалежність.

На жаль відгомін тоталітарного минулого знову нагадує про себе кривавими подіями на сході України. Сьогодні ми не маємо іншого вибору, ніж захистити свою державу, свою свободу, свій власний демократичний вибір.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти в пам’яті народу ті трагічні сторінки історії та ніколи не допустити їх повторення.

Вічна пам'ять невинно закатованим. Молимося за душі всіх, хто загинув у ті жахливі роки.

Голова районної державної адміністрації                          максим приймачук

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт