Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

index000

 

 

Про стан зайнятості населення та ринку праці в районі 21 жовтня 2019 року інформувала в.о.директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк під час апаратної наради в райдержадміністрації.

Як зазначила Тетяна Василівна, протягом січня - вересня 2019 року послугами Старовижівської районної філії Волинського ОЦЗ скористались 1549 пошукачів роботи.

Станом на 1 жовтня 2019 року чисельність осіб, що перебувають на обліку – 225. Статус безробітного за цей період отримали 620 осіб, з них працевлаштовано 278 безробітних, 2 – отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається співпраця з роботодавцями. Вона характеризується кількістю заявлених вакансій. Так, протягом січня - вересня 2019 року 195 роботодавців подали до служби зайнятості 752 вакансії, рівень укомплектування яких становить 89,8 %

З початку року 6 роботодавців району отримали компенсацію єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Одним з головних завдань служби зайнятості є допомога безробітним знайти своє місце на ринку праці. З цією метою організовується професійне навчання. Цього року для машиністів (кочегарів) котелень, працівників сільського господарства та підприємства ТОВ «Дубечненський керамічний завод» були організовані курси цільового призначення за напрямом «Охорона праці». Всього послугою з профнавчання скористались 168 безробітних, в тому числі пройшли навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДЦЗ 99 безробітних, рівень працевлаштування яких становить 70,6%

Додатковим стимулюванням мотивації до праці безробітних є громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру – до цих робіт залучено 337 пошукачів роботи: 144 безробітних взяли участь в роботах тимчасового характеру, у громадських роботах - 193 безробітних (на організацію яких використано 320,7 тисяч гривень, в тому числі 160,3 тисячі гривень з коштів Фонду ЗДССВБ).

З метою пом'якшення негативних наслідків масового вивільнення працівників, що відбувається в разі скорочення штатів з причин реорганізації, закриття структурних підрозділів, фахівцями районної філії здійснюється комплекс спеціальних послуг щодо осіб, які підлягають вивільненню. Упродовж дев’яти місяців 2019 року 12 роботодавців інформували про заплановане вивільнення 142 працівників для яких було проведено 16 семінарів.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт