Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
2928 n
 
 
10 вересня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянуто питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки в загальноосвітніх закладах та житловому сектор   району; закінчення купального сезону 2019 року та заходи щодо недопущення загибелі людей на водних об’єктах в 2020 році; стан експлуатації полігонів твердих побутових відходів.

Затверджено «Комплексний план заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років в Старовижівському районі».

У зв’язку з настанням спекотної погоди, районному сектору УДСНС України виділено паливно-мастильні матеріали для проведення заходів з недопущення та своєчасного виявлення випадків загоряння торфовищ на території району.

Застерігаємо жителів району, що буде продовжена робота рейдових груп по виявленню осіб, котрі займаються самовільним спалювання сухої рослинності та притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Сектор з питань мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт