Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

2939

Висновок щодо відповідності законодавству приєднання двох населених пунктів до громади з центром у селі Дубечне Старовижівського району ухвалили в облдержадміністрації (розпорядження тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської ОДА № 513 від 04.09.2019р. «Про затвердження висновку Волинської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень щодо добровільного приєднання територіальної громади»).

Йдеться про приєднання територіальної громади сіл Кримне, Яревище Кримненської сільської ради Старовижівського району до Дубечненської сільської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селі Дубечне Старовижівського району.

За результатами розгляду встановили, що проєкти рішень Дубечненської сільської ради та Кримненської сільської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади до об’єднаної територіальної громади» відповідають вимогам Конституції, законам України та Перспективному плану формування територій громад Волинської області, затвердженому розпорядженням Кабміну.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт