Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

00

 

 
 
 
 
 
Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для  освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 29 серпня в районному будинку культури.

Серед присутніх у залі - директори та заступники директорів з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти, вчителі Нової української школи, директори закладів дошкільної освіти, працівники Старовижівського інклюзивно – ресурсного центру та Центру дитячої та юнацької творчості.

Як спрацювали у минулому році, які виклики чекають на систему української освіти в прийдешньому навчальному році - ці та інші питання окреслила перед загалом головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Хлопук. В обговоренні зазначених питань взяли участь директори і вчителі районних шкіл, методисти відділу освіти та дошкільних навчально-виховних закладів.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк привітав освітян району із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт