Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

8976 n

 

 

 

 

23 серпня вся Україна відзначає День Державного прапора України і наша Старовижівщина не виняток. Цього дня центральна площа селища майоріла жовто-блакитними кольорами. Саме тут о 9-ій годині ранку проходила урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

Участь у святковому заході взяли керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи установ, підприємств, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, жителі та гості селища.

Під звучання Державного Гімну України, почесне право підняти підняти національну святиню надано кращим представникам молодого покоління, учням навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія. » смт Стара Вижівка Ковалю Роману та Павлюк Юлії.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк. У своєму виступі Петро Федорович зазначив, що День Державного Прапора України - це свято єднання усіх громадян незалежно від місця проживання, віросповідання чи політичних уподобань: «Прапор України – це наша незалежність, впевненість, сила та слава, честь і звитяга. Він об’єднує всі регіони в єдину соборну Україну».

- Сьогодні під благословенним українським прапором будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну – додав керівник виконавчої гілки влади в районі.

Насамкінець Петро Федорович побажав краянам миру, добра, здоров’я, мудрості, патріотизму і взаємної шани.

Теплі слова вітань звучали від учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка, призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Павлюк Юлії.

112 n

554432 n

416 n

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт