Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

z dnem nezalezhnosti

 

Шановні старовижівчани!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення,  як свята суспільної злагоди, миру та єдності в ім’я процвітання рідної країни.

Цьогоріч ми відзначаємо вже 28-му річницю Незалежності України. Але попри те, наша боротьба за незалежність ще не завершена. Незавершена тому, що триває війна на теренах Східної України. Не завершена й тому, що досі тривають державотворчі процеси, в яких виборюється право на свободу та людську гідність. І ця боротьба триває не лише на Сході, а по всій Україні.

Впевнений, що разом, думаючи про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією, ми подолаємо всі труднощі й негаразди та побудуємо сучасну, сильну європейську державу.

У ці святкові дні бажаю всім і кожному доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Нехай Бог охороняє нашу Україну, старовижівську громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

Нехай наші серця наповняться гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша спільна плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього України.

Слава великому українському народові!

Слава соборній незалежній Україні!

Героям слава!

З повагою заступник голови районної державної адміністрації                             Петро Філюк

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт