Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09954Уже на завершальному етапі триває будівництво навчального закладу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Любохини, проте ще є безліч завдань, які необхідно вирішити для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.

Аби проінспектувати об’єкт, побачити об’єктивний стан справ, обговорити можливі шляхи виділення фінансових ресурсів для здачі школи в експлуатацію, територію будівництва відвідали заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, керівник генерального підрядника будівництва ТзОВ «Житлобуд-2» Леонід Стефанович.

Керівник будівельної організації повідомив, що при наявності фінансування, будівельники готові працювати в півтори, а то і в дві зміни, аби пришвидшити темпи будівництва.
Зараз активно ведуться внутрішні оздоблювальні роботи. Впорядковується територія довкола об'єкта. Наразі існує гостра необхідність закупівлі обладнання для їдальні, очистки води, а також для підведення електромережі. Все це потребує виділення значних фінансових ресурсів.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук зазначив, що після утворення в районі чотирьох об’єднаних територіальних громад, можливості районного бюджету щодо фінансування будь-яких проектів значно зменшилися, проте в районному бюджеті змогли віднайти 500 000 гривень для співфінансування добудови школи. Адже виділення коштів з державних фондів можливе лише при умові співфінансування з місцевих бюджетів. Анатолій Іванович висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям влади усіх рівнів, на будівництво школи вдасться залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку .

Заступник голови ОДА Валентин Цьось позитивно оцінив хід проведення ремонтних робіт на об’єкті, запевнив присутніх, що зробить все можливе зі свого боку, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт, щоб школярі села Любохини з початку нового навчального року змогли навчатись в новозбудованій школі.

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт