Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0993927 червня у залі районного Будинку культури відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 23-й річниці Конституції України. На святі були присутні керівники районних державних органів влади, представники трудових колективів та жителі Старовижівщини.

Звертаючись до присутніх у залі, голова райдержадміністрації наголосив: “ Ухваливши знаковий документ, український народ продемонстрував усьому світові, що категорично відкидає прорадянський вектор руху і воліє крокувати шляхом розвинених країн. Сьогодні ми – українці – захищаємо не лише нашу землю, територіальну цілісність, демократію, свободу, стверджуємо свій європейський вибір. Ми твердо стали на шлях свободи, демократії і європейських реформ і з цього шляху ми не звернемо.” Анатолій Іванович висловив слова вдячності всім, хто робить усе можливе, аби Україна залишалася єдиною, соборною та незалежною державою.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернулися до присутніх заступник голови районної ради Роман Цалай, прокурор Старовижівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Юлія Сулімук, начальник Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик.
Основним лейтмотивом їх виступів було те, що Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим і європейським стандартам. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

До підніжжя «Обеліску слави» та пам’ятного знаку "Борцям за волю" від зібрання покладено корзини з квітами.

Учасники свята мали змогу насолодитись неперевершеною майстерністю аматорів районного Будинку культури, а також зустріли учасників триденного велопробігу приуроченого до Дня молоді та 23 річниці Конституції України.

DSC09936DSC09945

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт