Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

65195991 2498612343491035 994887478575890432 nСьогодні, 25 червня, відбувся триденний районний велопробіг, присвячений Дню Конституції та Дню молоді, котрий стартував із центральної площі селища.

Учасники побувають в Галиній Волі, Старій Гуті, Любохинах, Кримному, Мокрому, Лютці Дубечному. Попереду в любителів активного відпочинку насичена програма: рух у велоколоні, відвідування цікавих місць Старовижівщини, змагання з волейболу, ігри, бесіди, дискусії.
Учасниками пробігу стали близько 50 чоловік, яким було наголошено про належну поведінку на дорозі, дотримання правил безпеки. Вздовж усієї подорожі безпеку руху буде забезпечено представниками правоохоронних органів та медичної служби.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук привітав учасників велопробігу, зробив акцент на патріотичному вихованні молоді, ініціативності та єдності, побажав усім гарної подорожі, отримати масу позитивних вражень та запросив, по завершенні велопробігу, завітати на урочистості з нагоди важливого державного свята – Дня Конституції України, які відбудуться 27 червня в районному будинку культури.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт