Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0990921 червня 2019 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука.
У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, завідувачі секторів, начальники відділів апарату райдержадміністрації, керівники центральних підрозділів виконавчої влади, заступник голови районної ради, голови сільських, селищної рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району.
На колегії було розглянуто наступні питання:
1. По стан пожежної безпеки та діяльність місцевих підрозділів пожежної охорони в районі.
2. Про стан дотримання в райдержадміністрації Закону України “Про запобігання корупції”.
3. Про здійснення заходів з підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

По першому питанню присутніх інформував БУРДА Андрій Михайлович – начальник Старовижівського районного сектору управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області.
Він зазначив, що протягом 2019 року на території Старовижівського району виникло 40 пожеж (за аналогічний період 2018 року - 27). За результатами пожеж завдано прямих збитків на суму 2 млн. 835 тис.грн. Вогнем знищено та пошкоджено 24 будівлі та споруди різного призначення, автомобіль. Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем (23), несправність систем пічного опалення (6), коротке замикання електромережі (8), дитячі пустощі (1) та інші (2).
За вказаний період на території Старовижівської ОТГ виникло – 18 пожеж, Дубечненської ОТГ - 4 пожежі, Сереховичівської ОТГ – 3, Кримненської сільської ради – 5, Любохинівської сільської ради – 4, Буцинської та Журавлинської – 2, а також по 1 пожежі на території Соколищенської та Старогутівської сільських рад.

Значну роль у забезпеченні оперативного реагування на пожежі відіграють підрозділи місцевої пожежної охорони (далі - МПО), які здійснюють рятування людей і гасіння пожеж на початковій стадії виникнення ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. На території Старовижівського району нараховується 5 підрозділів МПО на озброєнні яких знаходиться 7 пожежних автомобілів: с. Дубечне, Смідин, Сереховичі, Кримне та Стара Гута.
Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж із загибеллю на них людей стаються в житловому секторі. Причинами трагедій є в основному необізнаність громадян з елементарними вимогами правил пожежної безпеки та їх недотримання в повсякденному житті, особливо це стосується людей похилого віку, неблагополучних сімей.
Участь в обговоренні питання взяли також голови ОТГ, керівники дотичних районних служб та організацій.

Члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями. Зокрема рекомендували Старовижівському районному сектору Управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області спільно із селищним та сільськими головами продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання населенням правил пожежної безпеки в побуті; сільським головам, у яких відсутні місцеві пожежні команди, укласти з діючими місцевими підрозділами пожежної охорони договори щодо залучення техніки та відшкодування паливно-мастильних матеріалів.

Члени колегії розглянули і інші питання порядку денного. По кожному з яких робився детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями. З розглянутих питань прийняті відповідні рішення та будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт