Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

naradaПеред розглядом порядку денного, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук вручив Подяку голови Волинської обласної державної адміністрації директору ТОВ «Редакція газети «Сільські новини» Юрію Ковалю за багаторічну творчу працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток журналістики та з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України.

В ході наради було заслухано інформацію старшого майстра Ратнівського відділення ПАТ „Волиньгаз” Володимира Мороза про новий порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення, проаналізовано стан підготовки господарств району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Керівники структурних підрозділів РДА та районних установ доповіли про забезпечення вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних за допомогою системи GPS на об’єктах відповідних галузей господарства району.

Підводячи підсумок, голова райдержадміністрації дав доручення опрацювати разом з головами ОТГ питання можливості створення ОСББ для укладання договорів з ПАТ «Волиньгаз» на обслуговування систем газопостачання багатоквартирних житлових будинків. Крім того Анатолій Іванович акцентував особливу увагу на питанні своєчасного проведення тендерних процедур бюджетними організаціями для заготівлі палива, а також виконанні вимог діючих нормативних документів щодо експлуатації енергетичного обладнання.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт