Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

indexУ 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.
Урядом 27.03.2019 був прийнятий проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:
паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Днем звернення одного з батьків дитини чи її законного представника до місцевого органу вважається дата надходження документів, зазначених у Порядку, що реєструються в журналі реєстрації документів.

З переліком реабілітаційних установ батьки можуть ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики www.msp.gov.ua у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу». Даний перелік доповнюється по мірі надходжень заяв від реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я до Фонду соціального захисту інвалідів. Станом на 13.06.2019 р. у переліку є 38 установ.

За повною інформацією звертатись в управління соціального захисту населення за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 56, каб. №1

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт