Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

3333

 
24 травня стартувала виборча кампанія позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування до 15 липня 2019 року.

Важливо зауважити, що Центральна виборча комісія постановою від 29 травня 2019 року № 910 спростила для виборців процедуру тимчасової зміни місця голосування. Відтепер до заяви про зміну місця голосування не потрібно додавати документи, які підтверджують необхідність такої зміни. Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця та може бути викладена у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням" тощо.

Для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси необхідно звернутись:

- у відділ ведення Реєстру за своєю виборчою адресою або у відділ за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів.

Заява подається виборцем особисто. При звернені у відділ необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Особливістю парламентських виборів є те, що у разі, якщо виборцю тимчасово змінено місце голосування поза межами одномандатного виборчого округу, він отримує лише один бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (за партійними списками).

Уточнити свої персональні дані та персональні дані своїх рідних, а також провести тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси виборці  можуть за адресою: смт Стара Вижівка, площа Миру, 3, 3-й поверх будинку районної ради. Телефон для довідок  3-02-01.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Старовижівської райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт