Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

61667258 2451430508209219 3924537275936931840 n

В рамках відпочинкової зміни у пришкільних таборах з 30 травня по 1 червня 2019 року на озері Пісочне (с. Поліське) відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організовано військово-патріотичне таборування «Старовижівська Січ». Його учасниками стали понад сто школярів, які представляли команди ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Стара Вижівка, с.Буцин, с.Кримне, с.Любохини, с.Мизове, с.Смолярі та с.Стара Гута.

 

На церемонії відкриття «Старовижівської Січі» заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк, заступник голови Старовижівської селищної ради Юрій Кудацький, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Оксана Хлопук, начальник гуманітарного відділу Старовижівської селищної ради Валентина Яриніч та начальник відділу соціальних служб сім’ї дітей та молоді Петро Муравчук наголосили на актуальності військово-патріотичного виховання, морального і фізичного загартування учнівської молоді та побажали школярам гарного відпочинку та змістовного дозвілля.

Учасникам табору пропонують виконати військово-прикладну програму таборування, яка включає в себе: навчання основам військової справи, тактично-польовій медицині, спортивні змагання, бесіди, та різноманітні конкурси.
В учнів буде унікальна можливість проявити свій потенціал, закласти зернятко правильних людських цінностей, дізнатися багато нового та корисного, активно провести час, а також навчитися знаходити вихід з нестандартних ситуацій.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт