Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

a8d0dd35ac3aeaea0c447d40f598ed01 XL

Сьогодні,  27 травня 2019 року, в райдержадміністрації відбулася щопонеділкова оперативна нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк. На нараді були присутні заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Зокрема, було проаналізовано процес організації та проведення в районі заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, а також розглянуто погодження та  використання лімітів лісових ресурсів при заготівлі природних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2019 році.

Також обговорювалися планові завдання на тиждень, інші актуальні питання, та заслухана інформація щодо реалізації окреслених завдань минулих тижнів.
За підсумками наради заступник голови райдержадміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт