Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
217 n
 

Сьогодні, 23 травня 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк провів чергове засідання колегії Старовижівської районної державної адміністрації, на якому йшлося про організацію підготовки відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2019 році та про роботу Соколищенського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Про заходи з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій влітку 2019 року доповіла начальник управління соціального захисту населення райдерадмінітсрації Раїса Герез. Доповідач повідомила, що за рахунок бюджетних коштів з початку року оздоровлено 7 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них 5 дітей з багатодітних сімей та 2 дітей з інвалідністю.

Як зазначила в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Хлопук, з метою організації оздоровлення та відпочинку дітей у поточному році з районного бюджету виділено 110,3 тис. грн., у тому числі на умовах співфінансування до субвенції з обласного бюджету на придбання путівок 27,0 тис., на організацію роботи таборів з денним перебуванням дітей - 83,3 тис. грн. Старовижівською ОТГ виділено на придбання путівок 42,0 тис. грн., на роботу пришкільних таборів – 42,0 тис. грн.

Планується придбати 41 путівку (25 путівок – Старовижівська ОТГ, 16 – Старовижівський район) для дітей пільгових категорій у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь» с. Пульмо Шацького району з 01 червня по 14 червня 2019 року.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації затверджено мережу пришкільних таборів денного перебування (7 таборів при ЗОШ І-ІІІ ст.), що будуть працювати з 27 травня по 09 червня 2019 року, де заплановано охопити відпочинком 320 дітей, які потребують особливої соціальної уваги й підтримки.

Для закріплення та поглиблення знань з англійської мови будуть функціонувати мовні табори в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка (21 учень 5-6 класів), в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне (20 учнів 5-7 класів).

З 20 по 22 травня 2019 року на озері Пісочне (с. Поліське) буде організовано військово-патріотичне таборування «Старовижівська Січ» серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня. Планується охопити змістовним відпочинком понад 50 дітей.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк підкреслив, що збереження і зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров’я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних духом людей.

Також, він зазначив, що головну увагу районної державної адміністрації необхідно зосередити на оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, створенні належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт