Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0983710 травня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось розширене засідання оперативного штабу з протидії загрозам національній безпеці в районі, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк, за участі голів ОТГ, сільських голів та членів штабу. Основний лейтмотив наради - виконання планового завдання на строкову військову службу.

Перед присутніми виступив військовий комісар районного військового комісаріату Віталій Гайда, який проінформував про стан виконання в районі плану щодо призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.
Зі слів Віталія Павловича, однією із основних проблем для забезпечення строкової служби призовників, є насамперед їх пасивність та абсолютна байдужість, адже, після оголошення призову, вони просто зобов’язані в десятиденний термін, отримавши повістку, прибути у військовий комісаріат для з’ясування усіх обставин.
Районний військовий комісар констатував низьку явку призовників для проходження медичної комісії, а також малу кількість придатних за станом здоров’я до військової служби громадян.
Військовий комісар вкотре наголосив, що в зону ведення бойових дій призовників в жодному разі не відправлятимуть.

Голови ОТГ та сільські голови доповіли про стан справ щодо здійснення призову громадян у своїх громадах, обговорили проблемні моменти та шляхи їх вирішення.
Підсумовуючи засідання штабу, Петро Федорович голів ОТГ, сільських голів та представників усіх дотичних до забезпечення належного призову структурних підрозділів та організацій району до співпраці в питанні виконання планового завдання призову на строкову військову службу.

Заступник голови наголосив, що виконання планів строкового призову це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів, строкова служба у Збройних Силах є обов’язком для громадян України, а ухиляння від неї передбачає відповідальність перед законом.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт