Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

77

 

 

Є у календарі дати, які не виділені червоним кольором. Серед них і чергова річниця Чорнобильської катастрофи, яку відзначають щороку 26 квітня. Тридцять три роки минуло з часу вибуху на АЕС. Ця аварія забрала багато життів і стала трагіч­ною сторінкою в історії нашої держави.

Саме з цієї нагоди сьогодні в територіальному центрі соціального обслуговування населення відбулась зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, де обговорювалися актуальні питання соціального захисту ліквідаторів цієї страшної аварії. 45

- Сьогодні минає 33 роки відтоді, як сталася ця страшна техногенна катастрофа, коли життя багатьох людей і взагалі України змінилося в одну мить. Однак тема Чорнобиля залишається актуальною й досі, вона нагадує про себе болючими наслідками. Ви першими прийняли на себе удар, були в епіцентрі подій. Щира подяка і шана вам за те, що ви робили, ризикуючи життям, здоров’ям, щоб якнайшвидше ліквідувати катастрофу, – звернувся до присутніх заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

Заступник голови районної ради Роман Цалай висловив вдячність всім ліквідаторам, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах під час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи планети

До присутніх чорнобильців зі словами вдячності за їх внесок в ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, за те, що вони врятували світ від радіоактивного лиха, звернувся голова районної добровільної організації «Союз Чорнобиль» Василь Богуш та запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Після чого відбулося обговорення питань соціального захисту ветеранів Чорнобиля на Старовижівщині. Зокрема, на питаннях медичного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС коротко зупинилася сімейний лікар Віра Васильєва. Вона надала роз’яснення щодо медикаментозного забезпечення чорнобильців та нагадала про необхідність кожному обрати собі сімейного лікаря.

Сектор внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт