Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Сьогодні, 24 квітня,  відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації. Участь у роботі колегії взяли: голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, заступник голови районної ради Роман Цалай, заступник селищного та сільські голови, керівники служб та відомств району, очільники структурних підрозділів, управлінь та відділів адміністрації.

Розпочинаючи засідання колегії, очільник району Анатолій Бринчук озвучив порядок денний:

1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2019 року.

2. Про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2019 року.

3. Про підсумки роботи господарства району в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 року та завдання щодо сталого функціонування господарського комплексу у осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

По першому питанню доповідав  Сергій Оліферович - заступник начальника управління економіки, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, який розповів про основні показники розвитку галузі.

Отож, динаміка розвитку промисловості у районі загалом є позитивною. Протягом І кварталу 2019 року підприємства району реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму понад 12,6 млн.грн, що на 2,2 млн.грн. більше ніж у аналогічного періоді попереднього року.

Найбільшим виробником промислової продукції у І кварталі 2019 року було ДП «Старовижівське ЛГ» - вироблено 3560 м3 палет, пиломатеріалів та дубових заготовок на суму 8,9 млн.грн.; , реалізовано – 7,8 млн. грн.

Підприємствами-виробниками твердого палива з місцевих видів сировини вироблено 982 тонни гранул з тирси (ТзОВ «Старовижівське паливо-торф»), брикету паливного 652 тонни (ТзОВ «Брікет Стар»), реалізовано промислової продукції на суму понад 4,8 млн.грн., виробництво твердого палива зросло на 345 тонн, що становить 123 % в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Одним із основних пріоритетів соціально-економічного розвитку територій є модернізація соціальної інфраструктури, реалізація інвестиційних проектів.

Про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2019 року доповіла т.в.о. начальника управління фінансів районної державної адміністрації – Світлана Оліфірук. Посадовець зазначила, що протягом І кварталу 2019 року до зведеного бюджету району надійшло 55868,9 тис.грн., з яких податки і збори загального фонду бюджету – 2967,6 тис.грн., спеціального фонду – 494,7 тис.грн. та офіційні трансферти –52406,6 тис.грн. За доходами загального фонду (без трансфертів з державного бюджету) у звітному періоді бюджет району виконано на 129,3 відсотків, понад план одержано 673,2 тис. грн. доходів. За доходами спеціального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) бюджет виконано на 150,5 відсотка, понад план одержано 166,1 тис.грн.. Проти відповідного періоду минулого року надходження до бюджету в цілому по району зросли на 43,6 відсотка або 900,5 тис.гривень. При чому, позитивна динаміка спостерігається практично в усіх місцевих бюджетах, крім Соколищенської сільської ради (зменшилися надходження єдиного податку, в зв’язку з переходом платника на загальну систему оподаткування).

Підсумував роботу господарства району в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 року заступник начальника управління економіки, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Сергій Оліферович, який зазначив, що опалювальний сезон 2018/2019 року розпочався вчасно та пройшов без зривів і надзвичайних подій. Підсумки роботи з підготовки та проведення опалювального періоду показали, що виконавчі комітети місцевих рад, установи бюджетної сфери в районі відповідально поставились до виконання завдань, що сприяло стабільному його проходженню.

Також Сергій Андрійович зупинився на заходах, які втілюються з метою  підготовки галузей господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та їх сталого функціонування.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт