Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

pro zahist prav ditej turbuet sya prokuratura preview medium18 квітня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк провів засідання комісії з питань захисту прав дітей Старовижівської районної державної адміністрації.

На порядку денному слухались питаня: про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також про стан виконання батьківських обов’язків жительки району, дитина якої перебуває на профілактичному обліку, як така що опинилась в складних життєвих обставинах.
Крім того комісія розглянула питання взяття на облік дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та передачу особових справ прийомних сімей до Дубечненської ОТГ для взяття їх під соціальне супроводження.

В обговоренні взяли участь члени комісії. З інформацією виступили начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.Муравчук, головний спеціаліст служби у справах дітей Старовижівської РДА А.Дричик , також працівники сільських рад, які виконують функції органу опіки та піклування на місцях.
Комісією були прийняті відповідні рішення, пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав дітей.

- Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці – підводячи підсумок засідання комісії зазначив заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт