Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20190412185431Мені приємно, коли ми говоримо про реформи в державі, що це вже не абстрактні поняття, не слайди на презентаціях чиновників, а реальні результати, - так підсумував свої враження Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко від робочої поїздки до Волинської області, що відбулася сьогодні, 12 квітня 2019 року.

Оскільки Павло Розенко опікується соціальною політикою, то в рамках робочої поїздки відвідав кілька об’єків соціальної сфери області, аби ознайомитися з їх роботою та почути проблеми жителів.

- Дуже важливо, щоби у цьому непростому процесі реформування знати інформацію про те, що робиться реально в областях. Ми спілкуємося сьогодні із людьми. Я особисто намагаюся менше говорити, а більше слухати про що говорять працівники управлінь соцзахисту, системи охорони здоров’я, просто з людьми зупиняємося говоримо. Аби в цей час зрозуміти де і які проблеми є в процесі реформування і швидко їх виправити. Бо реформи робляться для людей, щоби якість і рівень життя, все-таки, зростав, тому дуже важливо мати зворотній контакт, - зауважив Павло Валерійович.

Оглянувши сільські амбулаторії у Луцькому районі та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування, що у селі Льотниче Володимир-Волинського району, посадовець відзначив, що реформи сьогодні почали діяти, адже є реальні результати: нові амбулаторії, нові центри соціального обслуговування, нова якість послуг.

Для прикладу, відділення стаціонарного догляду в с.Льотниче Володимир-Волинського району, до якого завітав Віце-прем’єр-міністр, успішно продовжує функціонувати попри децентралізаційні процеси. Його на утримання взяли чотири ОТГ району. У 2018 році в результаті децентралізації влади 4 громади та Володимир-Волинська районна рада ввійшли в склад співзасновників територіального центру. На 2019 рік на утримання установи передбачено майже 7 млн грн, які затверджені бюджетами ОТГ. Всього на обслуговуванні в територіальному центрі перебуває 451 особа. Соціальні послуги надають 78 працівників  територіального центру. Розгорнуто 30 ліжко-місць. В даний час проживає  29 чол. (19 жінок і 10 чоловіків, в їх числі 18 осіб ліжково-хворих)

Звичайно, що керівництво територіального центру соціального обслуговування, користуючись нагодою, звернулися з проханнями підтримати кілька проектів, які хочуть реалізувати у себе. Серед них: соціальне таксі для перевезення важкохворих, послуга підтриманого проживання, створення відкритого офісу та створення майданчика реабілітації.

- Ми зацікавлені, щоб у процесі децентралізації не лише не втрачати ні територіальних центрів, ні ФАПів, ні амбулаторій, а навпаки, щоб доступ до соціальних послуг у людей покращувався і соціальні послуги ставили ближчими до людей. Це – основна мета реформ, - зазначив Павло Розенко.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт