Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
foto
 

 

З 1 квітня 2019 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2019р. № 250,  якою запроваджується виплата  допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

Зазначена допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соцзахисту населення та виплачується по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно. Розмір допомоги становить 1700 гривень щомісячно.  Слід зазначити, що рішенням Уряду збережено право на отримання допомоги з 1 квітня особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня 2019 року. 

Для призначення допомоги за умови пред’явленння  документу, що посвідчує особу та підтверджує спеціальний статус,  подається заява одного з батьків, з  яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики,  копії свідоцтв про народження всіх дітей, посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї   (з пред’явленням оригіналів).

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт