Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

naradaСьогодні 25 березня 2018 року в райдержадміністрації відбулася щопонеділкова оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. На нараді були присутні заступники голови РДА, заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Зокрема, було проаналізовано стан забезпечення вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних за допомогою системи GPS, заслухано про хід виконання інвестиційних проектів в районі у 2019 році, а також розглянуто організаційні аспекти планування роботи райдержадміністрації на другий квартал 2019 року.

Також обговорювалися планові завдання на тиждень, інші актуальні питання, та заслухана інформація щодо реалізації окреслених завдань минулих тижнів.
За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.
Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт