Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

10 7Регіональним сервісним центром МВС у Волинській області відновлюється робота мобільної пересувної групи з надання послуг на території Волинської області.

Місцеві жителі зможуть отримати наступні послуги:
• Обмін посвідчень водія (при втраті/викраденні, зміні особистих даних).
• Видача міжнародного посвідчення водія.
• Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.
• Подання запиту на довідку про несудимість.

Можливість виїзду мобільної пересувної групи буде розглядатись лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуг.

Попередній прийом заявок здійснюється адміністраторами Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації при безпосередньому зверненні або за тел. 3-02-08.

Місце прийому громадян – смт. Стара Вижівка, вулиця Соборності, 3а (біля приміщення ЦНАП). Послуги заплановано надавати з квітня місяця. Про день та години прийому буде повідомлено додатково після отримання достатньої кількості запитів від громадян.

Довідково: Пересувні сервісні центри МВС, оснащені сучасним обладнанням, виїзджають за графіком у населені пункти України та надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС. Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області, отримати консультацію – на офіційній сторінці у Facebook «Сервісні центри МВС у Волинській області» або за телефоном (0332) 77-19-74(72).

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт