Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Фото 2На території Старовижівського району у природних екосистемах впродовж 2018 року в виникло 5 пожеж, на площі майже 7 га.
В цьому році, хоча пожежонебезпечний період ще не настав, вже було зареєстровано 2 пожежі а саме: 02.03.2019 року с. Галина Воля; 04.03.2019 року на території Кримненської сільської ради урочище Любохинівська клітка горіння торфу.

Безпосередньо причиною виникнення пожеж стало випалювання сухої рослинності, необережне поводження з вогнем. Як результат - витрата значних коштів та матеріально-технічних резервів на ліквідацію таких пожеж (побічний збиток виїзду одного підрозділу ДСНС на гасіння пожежі становить 70 тис. грн.).

Рятувальники застерігають вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухої рослинності може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук дав доручення керівникам районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій, поліції, державному інспектору з охорони навколишнього природнього середовища, проводити рейдові обстеження території району з метою недопущення спалювання сухої рослинності, розшуку порушників природоохоронного законодавства та притягнення їх до відповідальності.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт